DMPJ: W Rzeszowie najlepsi gospodarze

Drukuj
Rzeszów

rzeszow logo 201517. maja w Rzeszowie odbyła się II runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepiej na rzeszowskim owalu zaprezentowali się juniorzy miejscowego klubu, którzy zdobyli 28 punktów. Nieco gorzej spisali się młodzieżowcy Lokomotivu Daugavpils (26 pkt.). Trzecie miejsce zajęła reprezentacja tarnowskiej Unii (19 pkt.).

 

I. Stal Rzeszów – 28
1. Wiktor Lampart 12 (3,3,3,3)
2. Patryk Wojdyło 9+2 (2*,2,3,2*)
3. Mateusz Rząsa 7+3 (2*,2*,1*,2*)

II. Lokomotiv Daugavpils – 26
16. Jewgienij Kostygow 11+1 (3,3,2*,3,)
17. Artjom Trofimow 5+3 (2*,1*,0,2*)
18. Oleg Michaiłow 10+1 (2,3,2*,3)

III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 19
7. Patryk Rolnicki 12 (3,3,3,3)
8. Kacper Konieczny 3+1 (2*,1,0,)
9. Michał Nowiński 2 (1,0,1,)
24. Krystian Stefanów 2 (1,1)

IV. ROW Rybnik – 17
19. Lars Skupień 8 (u,3,2,3)
20. Dawid Jona 9+1 (1,3,3,2*)
21. Przemysław Giera 0 (0,w,t,0)

V. Speed Car Motor Lublin – 12
13. Kamil Brzeziński 7+1 (1,3,1*2)
14. Maciej Kuromonow 5 (0,2,2,1)
15. Brak zawodnika

NK. Arge Speedway Wanda Kraków – 9
4. Piotr Pióro 9 (1,2,3,3)
5. Brak zawodnika
6. Brak zawodnika

NK. KSM Krosno – 8
10. Kamil Tomaszowski 2 (w,2,w,-)
11. Brak zawodnika
12. Oskar Nocuń 6+1 (1*,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. (69,38) Lampart, Wojdyło, Pióro
2. (67,03) Rolnicki, Konieczny, Tomaszowski (u/w)
3. (67,83) Kostygow, Trofimow, Brzeziński, Kuromonow
4. (66,58) Lampart, Rząsa, Jona, Skupień (u)
5. (66,85) Rolnicki, Pióro, Nowiński
6. (70,03) Brzeziński, Tomaszowski, Nocuń
7. (66,71) Skupień, Michaiłow, Trofimow, Giera
8. (67,51) Lampart, Rząsa, Konieczny, Nowiński
9. (67,77) Pióro, Nocuń
10. (70,51) Jona, Kuromonow, Giera (u/w)
11. (67,14) Kostygow, Wojdyło, Rząsa, Trofimow
12. (68,18) Pióro, Kuromonow, Brzeziński
13. (66,81) Michaiłow, Kostygow, Nowiński, Konieczny
14. (70,05) Jona, Nocuń, Giera (t)
15. (68,52) Wojdyło, Rząsa, Kuromonow
16. (66,99) Kostygow, Michaiłow
17. (67,45) Rolnicki, Skupień, Stefanów, Giera
18. (67,55) Lampart, Wojdyło, Tomaszowski (u/w)
19. (67,66) Skupień, Jona
20. (68,08) Rolnicki, Brzeziński, Stefanów
21. (67,51) Michaiłow, Trofimow, Nocuń

źródło. www.stal.rzeszow.pl