gdanskbydgoszcz logoW najbliższą niedzielę o godzinie 16.30 w Gdańsku odbędzie się XIII kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie Zdunek Wybrzeże podejmie na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Jeśli miejscowi wygrają to spotkanie, to przed ostatnią kolejką zapewnią sobie drugie miejsce w play-offach. Dla gości natomiast będzie to przed ostatni mecz w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej. Kierownictwo obu ekip przedstawiło już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

tarnow logokrakowW najbliższą niedzielę Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze krakowską Wandę. Spotkanie XIII kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej rozpocznie się o godzinie 18:00. W środę poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek. Mimo, że Tarnowianie są pewni zwycięstwa w rundzie zasadniczej do meczu z Arge Speedway Wandą przystąpią w najmocniejszym zestawieniu. 

tarnow logo2017 rolnicki p1 Unia Tarnów ŻSSA kontynuuje swoją akcję spotkań zawodników Jaskółek z kibicami. Tym razem fani biało-niebieskich będą mogli zadawać pytania Patrykowi Rolnickiemu. Młodzieżowiec Unii będzie również rozdawał vouchery na niedzielny mecz z Arge Speedway Wandą Kraków. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, tradycyjnie w strefie wypoczynowej Galerii Tarnovia. Początek o 18:00.

logo nice2017 pioro p1Zwycięstwem zawodnika Arge Speedway Wandy Kraków Piotra Pióro zakończył się turniej indywidualny rozgrywany w ramach Nice Cup. Drugie miejsce w zawodach na tarnowskim torze zajął Aureliusz Bieliński. Podium uzupełnił 15-letni Karol Żupiński. Kuriozalna sytuacja miała miejsce przy okazji biegu barażowego, którego w ogóle miało nie być. Żaden ze startujących w nim zawodników nie dojechał do mety.

tarnow logokrakowW niedzielę 30 lipca o godzinie 18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra na Stadionie Miejskim mecz XIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z ARGE Speedway Wanda Kraków. Bilety na to spotkanie dostępne są w przedsprzedaży oraz w dniu zawodów w kasach stadionu. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji wejściówek na niedzielny mecz. 

logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

rzeszow logogdanskStal Rzeszów okazała się lepsza w zaległym meczu 1. Nice LŻ. Rzeszowianie pokonali na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:42. Dzięki temu miejscowi wciąż mają szansę na uniknięcie spotkań barażowych. Najlepiej wśród Żurawi radził sobie Dawid Lampart (10+2). W zespole gości najwięcej punktów zdobył Kacper Gomólski ( 10+2).

2015 gafurow r1gkz gdanskNiestety o sporym pechu może mówić kapitan czerwono-biało-niebieskich, Renat Gafurov, który podczas zaległego meczu z Euro Finance Polonią Piła nabawił się kontuzji barku. Gafurov w całym spotkaniu wywalczył 9 oczek i dzięki jego postawie drużyna znad morza zwyciężyła to spotkanie 49:41. 

gkz gdanskpilaZdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na własnym torze Euro Finance Polonię Piła 49:41 w ramach zaległej kolejki VIII rundy Nice 1.Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami w drużynie gospodarzy byli: Anders Thomsen oraz Kacper Gomólski, którzy wywalczyli po 10 oczek i dwa bonusy. Natomiast w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy okazał się Norbert Kościuch, który w sześciu startach wywalczył 13 punktów i dwa bonusy. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania. 

gkz gdanskpilaZdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało na własnym torze z Polonią Piła 49:41 w zaległym meczu VIII kolejki Nice Pierwszej Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami gospodarzy byli: Kacper Gomólski oraz Anders Thomsen oboje wywalczyli po 10 oczek i dwa bonusy. Natomiast w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy okazał się Norbert Kościuch zdobywca 13 punktów i dwa bonus. W pierwszym meczu Wybrzeże wygrało w Pile 46:44 i to oni zgarnęli punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.