Rusza oficjalny videochat eWinner 1. Ligi

eWinner1ligaGłówna Komisja Sportu Żużlowego rusza z emisją programu #PierwszaNajlepsza – oficjalny videochat eWinner 1. Ligi. Jest to gratka dla kibiców, ale nie tylko.

Do odcinków będą zapraszani działacze, trenerzy i zawodnicy pierwszoligowych klubów. Transmisja będzie odbywać się w serwisie www.polskizuzel.pl, a także na oficjalnym profilu rozgrywek w mediach społecznościowych. Co ważne, istotnym elementem programu będą kibice, którzy do dnia nagrania będą mogli zadawać pytania zapowiedzianemu gościowi.

- Na razie mówimy o jednym odcinku w miesiącu, ale z czasem zamierzamy rozwijać ten format. Gośćmi będą zawodnicy, trenerzy i działacze klubów pierwszoligowych - mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

Premierowa rozmowa zaplanowana jest przyszły tydzień, a gościem będzie Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków Krosno. Zapraszamy do brania udziału w nowym projekcie, a także do promowania go w mediach społecznościowych.

 W sezonie 2022 chcemy jeszcze mocniej postawić na marketingowy rozwój eWinner 1. Ligi. Rozbudowaliśmy już serwis polskizuzel.pl oraz oficjalną aplikację rozgrywek. Mamy kolejne plany, które sprawią, że pierwszej lidze będzie jeszcze głośniej. Będziemy o tym informować w najbliższym czasie – podsumowuje Piotr Szymański.

tlo video lesniak

źródło: inf. prasowa

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!