gkz gdansk

 

Zdunek Wybrzeże

80-729 Gdańsk, ul. Zawodników 1, tel./fax (58) 305-12-25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

logo IMME2015 madsen l1

Poniedziałkowe PGE Indywiduwalne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, dostarczyły wszystkim obecnym na stadionie wiele emocji. W ostatecznym starciu najlepszy okazał się Leon Madsen i to on zajął pierwsze miejsce na podium. Tuż za nim znaleźli się Kacper Woryna oraz Bartosz Zmarzlik. Jako ostatni w finałowym biegu na metę dotarł Patryk Dudek.

Strona 5 z 31

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Fredrik Lindgren   Szwecja 32
2. Tai Woffinden   W. Brytania 31
3. Patryk Dudek   Polska 24
4. Maciej Janowski   Polska 24
5. Emil Sajfutdinow   Rosja 23
6. Artiom Łaguta   Rosja 21
7. Matej Zagar   Słowenia 16
8. Chris Holder   Australia 15
9. Greg Hancock   USA 15
10. Jason Doyle   Australia 14
11. Bartosz Zmarzlik   Polska 13
12. Nicki Pedersen   Dania
10
13. Niels-Kristian Iversen   Dania 9
14. Przemysław Pawlicki   Polska
8
15. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
16. Vaclaw Milik   Czechy 6
17. Craig Cook   W. Brytania 4

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 9 17 128
 2. Betard Sparta Wrocław 9 12 46
 3. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 9 12 29
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 2
 5. Grupa Azoty Unia Tarnów 9 8 -48
 6. Falubaz Zielona Góra 9 7 -14
 7. Get Well Toruń 9 7 -57
 8. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 6 -86

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 wozniak sz1Szymon Woźniak

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 9 19 167
 2. Car Gwarant Start Gniezno 9 12 41
 3. Lokomotiv Daugavpils 7 11 17
 4. ROW Rybnik 8 11 120
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 20
 6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
 7. Orzeł Łódź 7 3 -33
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 8 2 -246

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 8 17 119
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  8 15 95
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 10 56
 4. OK Kolejarz Opole 8 8 -7
 5. Iveston PSŻ Poznań 7 5 -46
 6. Polonia Bydgoszcz 7 5 -107
 7. KSM Krosno 8 0 -110

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Swindon Robins 11 23 +39
 2. Wolverhampton Wolves 10 19 +42
 3. Belle Vue Aces 10 17 +42
 4. Somerset Rebels 10 17 -42
 5. Leicester Lions 8 16 +10
 6. Rye House Rockets 10 14 -84
 7. King's Lynn Stars 9 13 +8
 8. Poole Pirates 10 13 -15

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 9 20 +10
 2. Lakeside Hammers 6 16 +94
 3. Glasgow Tigers 7 16 +52
 4. Berwick Bandits 9 16 +10
 5. Newcastle Diamonds 9 11 -18
 6. Scunthorpe Scorpions 5 9 +40
 7. Ipswich Witches 4 8 +31
 8. Sheffield Tigers 6 7 -10
 9. Edinburgh Monarchs 5 7 -32
 10. Redcar Bears 9 6 -143
11. Workington Comets 5 5 -34

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2014 cook c

Swindon Robins

Craig Cook

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Smederna Eskilstuna
6 12 +82
 2. Dackarna Malila
6 9 +56
 3. Rospiggarna Hallstavik
6 9 +53
 4. Elit Vetlanda 6 7 -5
 5. Indianerna Kumla 6 6 -44
 6. Vastervik Speedway 6 4 -38
 7. Lejonen Gislaved 6 3 -26
 8. Masarna Avesta 6 2 -78

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2017 lindback a1

Smederna Eskilstuna

Antonio Lindbaeck

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Region Varde 5 10 225
 2. Fjelsted 6 9 258
 3. Slangerup 7 8 289
 4. Holstebro 6 7 255
 5. Grindsted 5 7 219
 6. Holsted 6 4 245
 7. Esbjerg 5 2 200
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC

 1. Andrzej Lebiediew   Łotwa
-
 2. Robert Lambert
  W. Brytania
-
 3. Vaclav Milik
  Czechy
-
 4. Krzysztof Kasprzak   Polska -
 5. Andreas Jonsson   Szwecja
-
 6. Emil Sajfutdinow
  Rosja
-
 7. Mikkel Michelsen
  Dania -
 8. Josef Franc
  Czechy
-
 9. Andriej Kudriaszow
  Rosja
-
10. Peter Kildemand   Dania -
11. Leon Madsen   Dania -
12. Jarosław Hampel   Polska -
13. Piotr Pawlicki   Polska -
14. Antonio Linback   Szwecja -
15. Kai Huckenbeck   Niemcy -
16.     -

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ

 1. Daniel Bewley   W. Brytania -
 2. Robert Chmiel   Polska -
 3. Gleb Chugunow   Rosja -
 4. Maksym Drabik   Polska -
 5. Patrick Hansen flaga australia  Dania -
 6. Fredrik Jakobsen   Dania -
 7. Daniel Kaczmarek   Polska -
 8. Dominik Kubera   Polska -
 9. Robert Lambert   W. Brytania -
 10. Andreas Lyager   Dania -
11. Nick Skorja   Słowenia -
12. Bartosz Smektała   Polska -
13. Filip Hajek   Czechy -
14. Filip Hjelmland   Szwecja -
15. Davis Kurmis   Łotwa -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl