Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

logo-pzmW Gnieźnie rozpoczął się dwudniowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (29-30 lipca). Młodzieżowcy, pod okiem trenera Rafała Dobruckiego, będą rywalizować w dwóch turniejach indywidualnych.


Plan i regulamin turnieju:


Turniej Zaplecza Kadry Juniorów odbędzie się w Gnieźnie w dniach 29-30 lipca  2014 r.

Trener prowadzący – Rafał Dobrucki
Przedstawiciel GKSŻ – Maciej Polny
Psycholog – Julia Chomska
Fizjoterapeuta - Krystian Czekański
Sędzia - Krzysztof Meyze


W dniu 29.07.2014 r. (wtorek)– zawody indywidualne:
1.Oskar Ajtner-Gollob (KS Toruń Unibax SA)
2.Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wielkopolski SA)
3.Bartosz Bietracki (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
4.Hubert Łęgowik (Dospel  Włókniarz Częstochowa)                                        
5. Mike Trzensiok (WTS SA Wrocław)
6.Marcin Nowak (GKM SA Grudziądz)
7.Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
8. Daniel Kaczmarek (Unia Leszno SSA)
9. Bartosz Smektała (Unia Leszno SSA)
10.Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów Wielkopolski SA)
11. Adrian Gała (Start Gniezno SA)
12.Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik)
13.Dominik Kossakowski (GKS Wybrzeże SA Gdańsk)
14. Alex Zgardziński (ZKŻ SSA Zielona Góra)
15. Arkadiusz Pawlak (KŻ Victoria Piła)
16. Oskar Polis (CKM Włókniarz  SA Częstochowa) 
R1. Damian Drożdż (KŻ Kolejarz Opole)
R2. Krystian Rempała (Speedway Stal Rzeszów SA)

Zawodnicy oczekujący :
Maksym Drabik (CKM Włókniarz SA Częstochowa)
Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik)
Sebastian Niedżwiedż (RKS Kolejarz Rawicz)
Paweł Parys (KKŻ Sp. z o.o. Kraków)


W dniu 30.07.2014 – (środa) turniej indywidualny
Numery startowe w odwrotnej kolejności. Zawodnicy zajmujący miejsca 15-16 z dnia poprzedniego zajmują miejsca rezerwowych odpowiednio R1 i R2 .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program:
29.07.2014 – (wtorek)
godz. 13.30 – zbiórka powołanych uczestników zgrupowania na stadionie w Gnieźnie
godz. 14.30 – spotkanie organizacyjne z: Rafałem Dobruckim – trenerem, Julią Chomską – psycholog, Maciejem Polnym– przedstawicielem GKSŻ,
godz.15.30 –  zapoznanie z torem,
godz. 16.30 – sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg. nr. startowych.
godz. 17.00 – zawody
godz. 19.00 – omówienie zawodów
godz. 19.30 – kolacja
godz. 20.00  - spotkanie integracyjne

30.07.2014 (środa)
godz.9.30 – indywidualne sesje z psychologiem oraz trenerem
                 - analiza zawodów z zapisu video
                 - wykład- pogadanka.
godz.11.30 - praca ze sprzętem.
godz.13.00- obiad
godz. 14.30- zapoznanie z torem
godz. 15.30-sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg. nr. startowych.
godz. 16.00- zawody indywidualne
                 - wręczenie nagród
                 -podsumowanie zgrupowani

Regulamin zawodów:
1.Turniej indywidualny rozgrywany jest wg tabeli 20-biegowej – Art.49 RSŻ.
2. Zawodnicy startują tylko na dwóch oponach posiadających homologację FIM na 2014 r. w każdym turnieju
3. Tłumiki z homologacją FIM ważną w 2014 r.
4. Metanol zapewnia organizator
5. Olej własny zawodników
6. Plastrony PZM

Źródło. www.pzm.pl

Martyna Wolnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!