Gała z kompletem

logo-pzm2014-gala aW pierwszym (29 lipca) Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów prym wiódł Adrian Gała. Zawody zakończył z kompletem punktów, a na torze nie miał sobie równych zostawiając przeciwników daleko z tyłu.


Za Adrianem Gałą, który na swoim koncie zapisał 15 pkt., troje zawodników uzyskało 11 „oczek”: Alex Zgardziński, Kamil Wieczorek i Mike Trzensiok. Zawody zupełnie nie wyszły Arkadiuszowi Pawlakowi i Rafałowi Karczmarzowi, którzy na swoich kontach zapisali tylko po jednym punkcie.


Klasyfikacja końcowa:
1. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – (3,3,3,3,3) 15
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – (2,2,3,3,1) 11
3. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – (1,3,3,2,2) 11
4. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) – (2,2,2,3,2) 11
5. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – (3,1,3,2,1) 10
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – (0,3,0,3,2) 8
7. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (1,1,2,1,3) 8
8. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – (1,3,1,2,1) 8
9. Damian Drożdż (Kolejarz Opole) – (0,2,3,w,1) 7
10. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa)- (3,2,1,1,0) 7
11. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz) – (2,0,2,1,2) 7
12. Krystian Rempała – (PGE Marma Rzeszów) -(3,0,0,0,3) 6
13. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów Wlkp.) – (2,1,0,2,0) 5
14. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) – (3) 3
15. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) – (w,1,1,1,d) 3
16. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wlkp.)- (1,0,0,0,d) 1
17. Arkadiusz Pawlak (Victoria Piła) – (d,0,1,w,-) 1

Bieg po biegu:
1. Łęgowik, Niedźwiedź, Karczmarz, Bietracki (w)
2. Kaczmarek D., Trzensiok, Nowak, Drożdż
3. Gała, Kaczmarek Ł., Wieczorek, Smektała
4. Rempała, Zgardziński, Kossakowski, Pawlak (d)
5. Smektała, Trzensiok, Kossakowski, Niedźwiedź
6. Nowak, Zgardziński, Kaczmarek Ł., Karczmarz
7. Gała, Drożdż, Bietracki, Pawlak
8. Wieczorek, Łęgowik, Kaczmarek D., Rempała
9. Gała, Niedźwiedź, Nowak, Rempała
10. Wieczorek, Trzensiok, Pawlak, Karczmarz
11. Zgardziński, Kaczmarek D., Bietracki, Smektała
12. Dróżdż, Kossakowski, Łęgowik, Kaczmarek Ł.
13. Zgardziński, Wieczorek, Niedźwiedź, Drożdż (w)
14. Gała, Kaczmarek D., Kossakowski, Karczmarz
15. Trzensiok, Kaczmarek Ł., Bietracki, Rempała
16. Smektała, Nowak, Łegowik, Pawlak (w)
17. Wawrzyniak, Niedźwiedź, Kaczmarek D., Kaczmarek Ł.
18. Rempała, Smektała, Drożdż, Karczmarz (d)
19. Kossakowski, Wieczorek, Nowak, Bietracki
20. Gała, Trzensiok, Zgardziński, Łęgowik

Sędzia: Krzysztof Meyze
NCD:Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) – 66,09 sek. (w 4. wyścigu)

Źródło: www.start.gniezno.pl

Martyna Wolnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!