krakow

 

ARGE Speedway Wanda

31-751 Kraków, ul. Stadionowa 21, tel. 530 497 955
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 4 z 4

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja GP

1. Jason Doyle   Australia -
2. Patryk Dudek   Polska -
3. Tai Woffinden   W. Brytania -
4. Maciej Janowski   Polska -
5. Bartosz Zmarzlik   Polska -
6. Emil Sajfutdinow   Rosja -
7. Matej Zagar   Słowenia -
8. Fredrik Lindgren   Szwecja -
9. Przemysław Pawlicki   Polska -
10. Artiom Łaguta   Rosja -
11. Craig Cook   W. Brytania -
12. Greg Hancock   USA -
13. Nicki Pedersen   Dania -
14. Chris Holder   Australia -
15. Martin Vaculik   Słowacja -

 Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno - - -
 2. Betard Sparta Wrocław - - -
 3. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. - - -
 4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - - -
 5. forBET Włókniarz Częstochowa  - - -
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 7. Get Well Toruń - - -
 8. Grupa Azoty Unia Tarnów - - -

 Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 wozniak sz1Szymon Woźniak

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. ROW Rybnik - - -
 2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  - - -
 3. Lokomotiv Daugavpils - - -
 4. Orzeł Łódź - - -
 5. Euro Finannce Polonia Piła  - - -
 6. ARGE Speedway Wanda Kraków - - -
 7. GTM Start Gniezno - - -
 8. Speed Car Motor Lublin - - -

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów - - -
 2. Polonia Bydgoszcz - - -
 3. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  - - -
 4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - - -
 5. KSM Krosno - - -
 6. Stal-Met Kolejarz Opole - - -
 7. Kolejarz Rawicz - - -

 Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Swindon Robins  28 66 +158
 2. Wolverhampton Wolves 28 63 +203
 3. Belle Vue Aces 28 58 +86
 4. Poole Pirates 28 50 +18
 5. Rye House Rockets 28 48 +52
 6. Somerset Rebels 28 32 -154
 7. King's Lynn Stars 28 29 -226
 8. Leicester Lions 28 27 -137

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Sheffield Tigers 36 86 +233
 2. Ipswich Witches 36 77 +188
 3. Edinburgh Monarchs 36 71 +106
 4. Glasgow Tigers 35 68 +111
 5. Redcar Bears 36 60 +30
 6. Peterbourough Panthers 36 60 -71
 7. Newcastle Diamonds 36 57 +12
 8. Workington Comets 35 44 -151
 9. Scunthorpe Scorpions 36 34 -164
 10. Berwick Bandits 36 30 -294

  Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2014 cook c

Swindon Robins

Craig Cook

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Elit Vetlanda
14 28 +141
 2. Masarna Avesta 14 24 +133
 3. Dackarna Malila 14 21 +58
 4. Lejonen Gislaved 14 18 -96
 5. Smederna Eskilstuna 14 15 -39
 6. Rospiggarna Hallstavik 14 13 -64
 7. Indianerna Kumla 14 11 -62
 8. Piraterna Motala 14 10 -71

 Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2017 lindback a1

Smederna Eskilstuna

Antonio Lindbaeck

Metal Speedway League

 # drużyna m p +/-
 1. Slangerup 12 23 +572
 2. Region Varde 12 18 +517
 3. Fjelsted 12 17 +533
 4. Esbjerg 12 15 +521
 5. Holsted 12 15 +483
 6. Holstebro 12 10 +477
 7. GSK Liga 12 5 +444
 8. - - - -

 Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC

 1. Andrzej Lebiediew   Łotwa
52
 2. Artiom Łaguta
  Rosja
45
 3. Vaclav Milik
  Czechy
44
 4. Krzysztof Kasprzak   Polska 39
 5. Andreas Jonsson   Szwecja
39
 6. Przemysław Pawlicki   Polska 34
 7. Mateusz Szczepaniak   Polska 29
 8. Kenneth Bjerre
  Dania 29
 9. Andrzej Kudriaszow
  Rosja
26
10. Michael Jepsen Jensen   Dania 24
11. Martin Smolinski   Niemcy 20
12. Leon Madsen
  Dania 20
13. Kacper Gomólski   Polska 20
14. Jarosław Hampel
  Polska 14
15. Mikkel Bech   Dania 13
 16. Kai Huckenbeck   Niemcy 12

 Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 42
 3. Max Fricke   Australia 41
 4. Kacper Woryna   Polska 33
 5. Brady Kurtz flaga australia  Australia 32
 6. Jack Holder   Australia 28
 7. Robert Lambert   W. Brytania 27
 8. Dimitri Berge   Francja 25
 9. Andreas Lyager   Dania 25
 10. Jewgienij Kostygow   Łotwa 24
11. Eduard Krcmar   Czechy 20
12. Dominik Kubera   Polska 19
13. Patrick Hansen   Dania 15
14. Alexander Woentin   Szwecja 12
15. Lukas Fienhage   Niemcy 11

 Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

Statystyki SPEEDWAY.info.pl