Wilki Krosno z kolejnym zawodnikiem

Lars Skupien w Wilki Krosno

We wtorek późnym wieczorem władze Wilków Krosno przedstawiły drugiego zawodnika, którego pozyskali na sezon 2019. Krajową formację seniorską otworzył wychowanek ROW Rybnik - Lars Skupień. wilki krosno
– Rozmowa z prezesem Mrozkiem przebiegła w sympatycznej atmosferze. Porozmawialiśmy bardzo rzeczowo i bardzo dziękuję panu prezesowi za możliwość bezpłatnego pozyskania Larsa. Rozwój młodych zawodników to dla polskiego żużla bardzo ważna sprawa. Cieszę się, że obaj perspektywicznie patrzymy na nasz speedway – powiedział prezes Wilków Krosno Robert Dobosz.

– Przede mną nowe wyzwania i nowe otwarcie. Wiadomo, że przejście z juniora do wieku seniora to zwykle nie jest łatwa sprawa, dlatego podchodzę do tego spokojnie. W Krośnie zwykle fajnie mi się jeździło, więc cieszę się, że będę zdobywał tam punkty – powiedział Lars Skupień, który kilka dni temu przeszedł konieczny zabieg palca lewej ręki. – To uraz, który wcześniej czy później musiałem wyleczyć. Wszystko poszło zgodnie z planem i na pewno będę w 100 procentach gotowy do nowego sezonu.

źródło: wilkikrosno.pl

Katarzyna Biskup

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!