lodz

 

Orzeł

Klub: K.Ż. Orzeł Łódź, ul. Dziewiarska 14, 92-311 Łódź, tel./fax (42) 672 30 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

lodztarnow logoW zaległym spotkaniu V kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Orzeł Łódź uległ na własnym torze Grupie Azoty Unii Tarnów 42:47. Pierwsze starcie tych drużyn również zakończyło się zwycięstwem Jaskółek, a to oznacza, że punkt bonusowy dopisany zostanie do dorobku Tarnowian. Najlepszymi zawodnikami w sobotnim meczu byli Kenneth Bjerre (Tarnów) i Rohan Tungate (Łódź). 

lodztarnow logoW zaległym spotkniu V kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, w najbliższą sobotę Orzeł Łódź podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów. Sztaby trenerskie obu drużyn zaprezentowały awizowane składy na ten mecz. W zespole gospodarzy po raz kolejny znalazł się młody Rosjanin Gleb Czugunow. Zaś w drużynie z Małopolski nadal brakuje miejsca dla Mikkela Michelsena. 

lodztarnow logoW najbliższą sobotę (22 lipca) rozegrane zostanie zaległe spotkanie V kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej. Orzeł Łódź na własnym torze podejmie lidera Grupę Azoty Unię Tarnów. Początkowo mecz miał rozpocząć się o 16:30. Jednak Główna Komisja Sportu Żużlowego w oficjalnym komunikacie poinformowała o zmianie tej godziny. Ostatecznie sobotnie spotkanie rozpocznie się o 15:15. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports. 

lodzdaugavpils logo

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu Orzeł Łódź zremisował na własnym torze z Lokomotivem Daugavpils 45:45.

lodztarnow logoPonad miesiąc musieliśmy czekać, aby poznać datę zaległego spotkania pomiędzy Orłem Łódź a Grupa Azoty Unią Tarnów. Mecz, który pierwotnie miał zostać rozegrany7 maja, odbędzie się w sobotę 22 lipca. W terminie majowym na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. A już w najbliższą niedzielę oba zespoły rywalizować będą ze sobą na torze w Tarnowie.

lodz

bydgoszcz logoW meczu ósmej kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej drużyna Orła Łódź zmierzy się na własnym torze z ekipą Polonii Bydgoszcz. Przypomnijmy, iż w Bydgoszczy to łodzianie wiedli prym wygrywając 32:51. Znamy juz awizowane składy na niedzielne spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 14:15.

lodzrzeszow logo 2015Orzeł Łódź pokonuje zespół Stali Rzeszów 53:37. Najlepiej po stronie gospodarzy punktował Rohan Tungate (13) oraz Hans Andersen (12+2). Po stronie gości prym wiódł Dawid Lampart (10+1).

lodzrzeszow logo 2015W najbliższą niedzielę, 21. maja łódzkie Orły podejmą na swoim stadionie ekpię Stali Rzeszów. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. 

lodztarnow logo

Na niedzielene popołudnie zaplanowany był mecz Nice 1.Ligi Żużlowej w którym Orzeł Łóź podejmować miał na własnym torze Grupę Azoty Unię Tarnów. Już dziś wiemy, że spotkanie to odbędzie się , lecz w innym terminie.

lodztarnow logoW najbliższą niedzielę (07.05) w ramach 4 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Orzeł Łódź podejmie na własnym torze Grupę Azoty Unię Tarnów. Trenerzy obu drużyn podali już awizowane składy na to spotkanie. W zespole gości zabrakło Jakuba Jamroga, który w poniedziałek nabawił się kontuzji.