Wieczór Orła

lodzW czwartek 26 marca, odbył się kolejny trening na łódzkim owalu, oraz huczna prezentacja Orła w samym centrum miasta. Niestety zabraklo Rory Schlein'a, który za to pojawił się w składzie na dzisiejszy sparing z Wandą Kraków. Na treningu najlepiej wśród juniorów zaprezentował się Sebastian Niedżwiedż.

Nie dawał szans pozostałym młodzieżowcom. Potrafił również nawiązać równą walke z Witalijem Biełusowem. Pojedynki seniorów były dość wyrównane. Prezentacja drużyny była naprawde dużym wydarzeniem. Pojawiło się około 500 jednośladów. Przejazd motocykli ulicą Piotrkowską wyglądał naprawdę dobrze. Oczywiście na czele kolumny jechał prezes Orła Witold Skrzydlewski, wraz z zawodnikami. Nie zabrakło również pieszych kibiców, którzy przy przejazdach przez skrzyżowania odpalali race. Sama prezentacja odbyła się pod UM Łodzi. Pojawił się m.in. wiceprezydent Tomasz Trela. Następnie zawodnicy i fani Orła udali się do katedry łódzkiej na msze. Po mszy zostały poświęcone motocykle żużlowców oraz kibiców. Była to naprawde dobra promocja żużla.

 

Awizowane składy na sparing 27 marca, godz. 14: Speedway Wanda Instal Kraków: 1. Kuciapa, 2. Trojanowski, 3. Miesiąc, 4. Pytel, 5. Karpov, 6. M. Wawrzyniak, 7. Kaczmarek, 8. P. Aspgren. Kż Orzeł Łódź: 9. Klindt, 10. Schlein, 11. Puszakowski, 12. Adamczewski, 13. Kornelioussen, 14. Grobelski, 15. Niedźwiedź

Źródło: informacja własna

 

Marcin Janicki

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!