Kłopotów ciąg dalszy

lodzdaugavpils logoKŻ Orzeł Łódź 24 maja podejmie na własnym torze Lokomotv Daugavpils. Łotysze mają bardzo silną drużyne, jednak Orzeł na własnym torze łatwo skóry nie sprzedaje. Na czwartkowej konferencj (21 maja) prezes Orła Witold Skrzydlewski zapowiedział, że wstrząśnie łódzkim klubem po dotychczasowych porażkach.

 

 

Niestety wydaje się, że kłopoty Orłów dopiero się zaczęły. Na treningu 22 maja gdzie aby walczyc o skład pojawili się zawodnicy krajowi doszło do upadku. Niestety ucierpiał w nim Mariusz Puszakowski. Zawodnik został odwieziony do szpitala. Po kilku godzinach stało się jasne, że popularny Puzon do końca sezonu nie pojawi się na torze. W szpitalu stwierdzono u Mariusza złamanie kości udowej z przemieszczeniem. Jeszcze wczoraj 22 maja w godzinach wieczornych zabrano go na blok operacyjny. Przed tak trudnym meczem z łotyszami jest to duże osłabieni, ponieważ Mariusz na łódzkim owalu spisywał się bardzo dobrze. 

 

Bardzo ciekawie zapowiadają się natomiast pojedynki kolegów z Indianerny Kumla - Rory'ego Schleina z Antonio Lindbeackiem, którzy w tym sezonie błyszczą formą. Na dodatek obaj zawodnicy doskonale znają łódzki tor.

 

Awizowane składy na niedzielne spotkanie pomiędzy Orłem Łódź a drużyną Lokomotiv Daugavpils:

Lokomotiv Daugavpils
1. Maksim Bogdanow
2. Fredrik Lindgren
3. Joonas Kylmaekorpi
4. Kjastas Puodżuks
5. Antonio Lindbaeck
6. Jewgienij Kostygow

Orzeł Łódź
9. Rory Schlein
10. Kamil Adamczewski
11. Mads Korneliussen
12. Jakub Jamróg
13. Hans Andersen
14. Sebastian Niedźwiedź

Stadion Orła, ul. 6-go Sierpnia 71
Godzina: 15:00

Będziemy również na bieżąco informować o stanie zdrowia Mariusza Puszakowskiego.

Źródło: informacja własna

Marcin Janicki

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!