Schlein wrócił na tor

lodz2015 schlein r1Mimo iż początek rozgrywek ligowych za pięć tygodni to zawodnik Orła Łódź - Rory Schlein ma już mają za sobą pierwsze jazdy w tym sezonie. Łodzianie rozpoczną przygotowania na własnych obiektach 10 marca.

 

 

Australijczyk wyjechał na tor w Angilii. Zawodnik nie ukrywał sporych obaw przed tym ponownym debiutem po poważnej kontuzji kręgosłupa. – Nie mówiłem rodzicom, że rozpoczynam jazdy. W ten sposób ominęły ich nerwy, które towarzyszyły mnie na torze. Jednak moment, kiedy wsiadłem na motocykl i pojechałem z odkręconym gazem jest trudny do opisania. Olbrzymia ulga i uczucie niesamowitego szczęścia – opisuje Schlein, dodając - Nie odczuwam żadnego bólu i wszystko jest ok. To cudowny moment. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za okazaną pomoc w tej walce. Wróciłem! – cieszy się Schlein.

 

Pogoda sprzyja żużlowcom i na razie nie zanosi się na to, aby zima storpedowała początek rozgrywek. Zajęcia w Łodzi mają się rozpocząć 10 marca, a wstępnie potwierdzone są mecze kontrolne z Polonią Piła (18 marca – Łódź, 19 marca – Piła).

 

Na pierwszym etapie treningów w planach jest wewnętrzny sparing, mający dać trenerowi wstępne rozeznanie na temat składu na spotkanie ligowe w Bydgoszczy.

 

Źródło: www.orzel.lodz.pl

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!