Ostatni mecz

lodzrzeszow logoW ostatniej rundzie zasadniczej Nice PLŻ Orzeł Łódź podejmie na swoim torze PGE Marme Rzeszów. Początek meczu zaplanowano na 15:00

 

 

Dla ekipy gospodarzy, będzie to decydujące starcie o pewne miejsce w play-offach. Natomiast rzeszowianie są już pewni pierwszego miejsca w tabeli. O ile wygrana Orła na swoim torze nie jest odległa, tak punkt bonusowy może być w zasięgu ręki PGE Marmy. Warto wspomnieć, że rzeszowianie na swoim torze pokonali drużynę z Łodzi 55:35.

Trener „Żurawi" wprowadził kilka zmian w awizowanych składach. Pod numerem cztery widnieje Norbert Magosi. Węgier ma podpisany ważny kontrakt, ale po raz pierwszy znalazł się w awizowanym składzie rzeszowskiej drużyny.
Mimo atutu w postaci własnego toru łodzianie maja spory kłopot, gdyż z kontuzją boryka się Jason Doyle. Jego występ w niedzielnym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. W ostatnim czasie kontuzji nabawił się również Jakub Jamróg i jego miejsce prawdopodobnie zajmie Tomasz Chrzanowski.

To jeszcze nie koniec sezonu. Mamy przed sobą mecze w play-off i nie ma sensu ryzykować zdrowia zawodnika. Poza tym, mamy przecież Tomasza Chrzanowskiego, który ma coś do udowodnienia. Otwiera się przed nim kolejna szansa i mam nadzieję, że tym razem ją wykorzysta. Szkoda Kuby, bo naprawdę był w gazie" – powiedział na oficjalnej stronie Orła, Lech Kędziora

 

Awizowane składy:

PGE Marma Rzeszów:
1. Kenni Larsen
2. Paweł Miesiąc
3. Maciej Kuciapa
4. Norbert Magosi
5. Peter Ljung
6. Łukasz Sówka

 

Orzeł Łódź:
9. Antonio Lindback
10. Jakub Jamróg
11. Mads Korneliussen
12. Mariusz Puszakowski
13. Jason Doyle
14. Mikołaj Drożdzowski

 

Początek spotkania:  15:00

 

Źródło: inf. własna 

Karolina Sobczuk

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!