rybnik2016

 

ROW

44-200 Rybnik, ul. Gliwicka 72, tel. (32) 430 90 80
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 5 z 41

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Patryk Dudek   Polska 16
2. Fredrik Lindgren   Szwecja 15
3. Niels-Kristian Iversen   Dania 14
4. Leon Madsen   Dania 13
5. Bartosz Smektała   Polska 10
6. Bartosz Zmarzlik   Polska 10
7. Antonio Lindback   Szwecja 10
8. Robert Lambert   W. Brytania 8
9. Martin Vaculik   Słowacja
7
10. Matej Zagar   Słowenia 7
11. Emil Sajfutdinow   Rosja 6
12. Tai Woffinden   W. Brytania 6
13. Jason Doyle   Australia 5
14. Janusz Kołodziej   Polska
4
15. Artiom Łaguta   Rosja 4
16. Max Fricke   Australia 3

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenTai Woffinden

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 5 10 +66
 2. Stelmet Falubaz Zielona Góra 5 8 +36
 3. Betard Sparta Wrocław 6 6 +8
 4. truly.work Stal Gorzów Wlkp. 6 6 +2
 5. forBET Włókniarz Częstochowa 6 6 0
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 5 4 -8
 7. Speed Car Motor Lublin 5 2 -42
 8. Get Well Toruń 4 0 -52

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 pawlicki pi1Piotr Pawlicki

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. PGG ROW Rybnik 5 8 +54
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 6 +18
 3. Unia Tarnów 5 6 +8
 4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 4 -26
 5. Car Gwarant Start Gniezno 4 4 -13
 6. Orzeł Łódź 5 4 -4
 7. Lokomotiv Daugavpils 5 2 -39

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2018

lublin 2017Speed Car Motor Lublin

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 4 6 +38
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole 5 6 +27
 3. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 5 -4
 4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 4 +44
 5. Euro Finannce Polonia Piła 3 2 -52
 6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 1 -37
 7. Speedway Wanda Kraków 1 0 -16

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2018

rzeszow logoStal Rzeszów

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Ipswich Witches 4 10 +22
 2. Wolverhampton Wolves 3 9 +24
 3. Belle Vue Aces 5 7 -4
 4. Poole Pirates 3 6 +18
 5. Peterborough Panthers 5 5 -24
 6. Swindon Robins 2 4 0
 7. King's Lynn Stars 4 3 -36

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Poole Pirates

Robert Lambert

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Indianerna Kumla 3 5 +34
 2. Vastervik Speedway 3 5 +26
 3. Elit Vetlanda 3 4 +14
 4. Masarna Avesta 3 4 -4
 5. Lejonen Gislaved 4 4 -6
 6. Smederna Eskilstuna 4 2 -8
 7. Piraterna Motala 2 2 -6
 8. Dackarna Malilla 3 2 -12
9. Rospiggarna Hallstavik 3 0 -38

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Fredrik Lindgren

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 3 4 +13
 2. Slangerup Speedway 3 3 -3
 3. Team Fjelsted 1 2 +6
 4. Region Varde Elitesport 2 2 +2
 5. Esbjerg Vikings 3 2 -14
 6. GSK Liga 2 1 -4

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2015 iversen n3

Region Varde

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC

 1. Leon Madsen   Dania -
 2. Jarosław Hampel   Polska -
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
-
 4. Mikkel Michelsen
  Dania -
 5. Antonio Lindback   Szwecja -
 6. Grigorij Łaguta
  Rosja
-
 7. Michael Jepsen Jensen   Dania -
 8. David Bellego   Francja -
 9. Vaclav Milik
  Czechy
-
10. Kacper Woryna
  Polska
-
11.      
12.      
13.    
14.    
15.      

Mistrz SEC

2017 madsen l2Leon Madsen

Klasyfikacja IMŚJ 2018

 1. Bartosz Smektała   Polska 56
 2. Maksym Drabik   Polska 54
 3. Robert Lambert   W. Brytania 48
 4. Dominik Kubera   Polska 37
 5. Andreas Lyager   Dania 29
 6. Patrick Hansen flaga australia  Dania 25
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 25
 8. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 9. Robert Chmiel   Polska 15
10. Daniel Kaczmarek   Polska 15
11. Joel King   Szwecja 14
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. Nick Skorja   Słowenia 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
15. Gleb Czugunow   Rosja 7

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bBartosz Smektała

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl