Mecz Unii Tarnów z Orłem Łódź przełożony? Prognozy mówią wiele

Deszcz2

Na niedzielę na godzinę 14:30 zaplanowany jest pojedynek V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Unia Tarnów podejmie łódzkiego Orła. Pogoda na początku maja nas nie rozpieszcza. I choć dwa ostatnie dni minęły w Tarnowie pod znakiem słońca, tak na sobotę, a w szczególności niedzielę prognozy bardzo nie optymistyczne.  

 

Norweski portal yr.no, z którego wielokrotnie korzystają władze polskiego żużla, na sobotę prognozuje niewielkie opady w godzinach wczesnopopołudniowych. Jednak niedziela według tego źródła zapowiada się bardzo deszczowa. Opady mają pojawić się przed godziną 4 nad ranem i utrzymywać się aż do godzin wieczornych.

Zrzut ekranu 19

Podobnie przedstawają się wykresy z prognozami polskiego portalu meteo.pl. Przewidywania synoptyków mówią o opadach deszczu przez całą niedzielę, a i w popołudniowych godzinach soboty.

Zrzut ekranu 20

 

Na oficjalne informacje o ewentualnym odwołaniu/przełożeniu spotkania trzeba będzie jednak poczekać. Tarnowski klub wielokrotnie udowadniał, że potrafi przygotować tor, który po przyjęciu dużej ilości wody, będzie nadawał się do bezpiecznej jazdy. 

 

 

Informacje organizacyjne przed meczem Unii Tarnów z Orłem Łódź:

Cennik biletów:
Trybuna główna – 40zł
Pozostała część stadionu (normalny) – 30 zł
Pozostała część stadionu (ulgowy) – 20 zł
Sektor gości – 30 zł
Bilety rodzinne – szczegóły poniżej.
Program A4 – 10zł
Obowiązują karnety!

Bilety do nabycia także na www.bilety.unia.tarnow.pl od piątku 3 maja.
UWAGA: Należy mieć wydrukowany (lub na smartfonie) bilet z kodem kreskowym!

Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, dzieciom powyżej 7-go roku życia, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25-go roku życia (rocznik 1994) za okazaniem ważnego dokumentu poświadczającego do ulgi. Dzieci do lat 7 wstęp wolny – szczegóły poniżej!

Tarnowski klub informuje, że każda uprawniona do biletu ulgowego osoba będzie musiała poświadczyć możliwość korzystania z ulgi ważnym dokumentem (legitymacja szkolna, studencka itp.). Będzie to bezwzględnie sprawdzane przy wejściu na stadion.

W dniu meczu sprzedaż biletów w kasie nr 10 (od strony parku) od godz. 10:00
Pozostałe kasy otwarte od godziny 12:30
Otwarcie bram stadionu o godzinie 12:30
Próba toru: 14:00
Prezentacja: 14:15
Pierwszy bieg: 14:30

Osoby posiadające zaproszenie jednorazowe, zaproszenie całosezonowe lub zaproszenie VIP – wejście bramką V1 oraz V2. Osoby posiadające bilety i karnety – wejście bramą nr 1,2,3.

Wejście dla osób posiadających bilet/karnet na trybunę przez Bramę 1 i Bramę 2.

Dla dzieci do lat 7 obwiązują bilety „0”, które należy pobrać w kasach stadionu. Wejście na bilet „0” jedynie na wiraże. Dla posiadaczy karnetów i zaproszeń istnieje możliwość pobrania biletu „0” w dodatkowych punktach (kasa nr 8 od strony parku oraz przy punkcie akredytacyjnym od strony dworca).

Na spotkanie z  Orłem Łódź dostępne będą bilety rodzinne w sześciu wariantach (dzieci do lat 16).

Bilety rodzinne będzie można nabywać tylko w dniu meczu w kasach nr 4 i 5 od 12:30 (od strony ulicy Czerwonych Klonów). Wejście dla osób z biletami rodzinnymi odbywać się będzie tylko bramą nr 3 od strony ulicy Czerwonych Klonów.

 

 

 

 

 

 

Źródło: inf.własna / yr.no / meteo.pl

Maciej Uszko

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 3/5.07
Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik 59:31
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Grudziądz - Leszno 42:48

NICE 1 Liga Żużlowa

2 Liga Żużlowa 

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 4 8 +46
 2. Eltrox Włókniarz Częstochowa 3 6 +60
 3. RM Solar Falubaz Zielona Góra 4 5 -5
 4. Motor Lublin 4 4 +8
 5. Betard Sparta Wrocław 4 3 -12
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 4 2 -2
 7. PGG ROW Rybnik 4 2 -69
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 3 0 -26

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 1/5

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
14
 2. Nicki Pedersen
  Dania 14
 3. Leon Madsen   Dania 12
 4. Bartosz Smektała
  Polska
11
 5. Bartosz Zmarzlik
  Polska
10
 6. Mikkel Michelsen
  Dania 10
 7. Timo Lahti   Finlandia 8
 8. Kacper Woryna
  Polska
8
 9. Grigorij Łaguta
  Rosja
7
10. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
11. Vaclav Milik
  Czechy
6
12. David Bellego   Francja 6
13. Andriej Kudriaszow
  Rosja
5
14. Michael Jepsen Jensen   Dania 3
15. Kai Huckenbeck
  Niemcy
3
16. Peter Ljung   Szwecja 3

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020