Sprzedaż karnetów KS TORUŃ już od 5 grudnia

IMG 1984

Od czwartku (5 grudnia godz. 12) KS Toruń rozpocznie sprzedaż karnetów na sezon 2020. Sprzedaż będzie odbywać się w siedzibie KS Toruń na Motoarenie . Również będzie możliwość zakupu internetowo. Zakupiony karnet będzie tylko ważny na siedem meczy w rundzie zasadniczej.

torun logo

I. CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ
1. Strefa Niebieska:
– Karnet Normalny – 200 zł;
– Karnet Normalny Lojalnościowy – 180 zł, dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2019;
– Karnet Ulgowy – 150 zł, dla młodzieży urodzonej w 2002 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1996 roku i później;
– Karnet Ulgowy Lojalnościowy – 180 zł, dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2019;

2. Strefa Czerwona – Trybuna Główna:
– Karnet Normalny – 620 zł;
– Karta Parkingowa – 150 zł,

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW
Sprzedaż karnetów na sezon 2020 odbędzie się jednoetapowo.
Osoby, które posiadały karnet w sezonie 2019 zachowują prawo do nabycia karnetu na to samo miejsce. Prawo to obowiązuje do dnia 12.01.2020 roku. Takie karnety na Strefę Niebieską noszą nazwę Lojalnościowych.
Warunkiem nabycia karnetu na to samo miejsce jest jego zakup w siedzibie klubu na Motoarenie oraz posiadanie ze sobą karnetu z sezonu 2019.
Osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 2019, a są zainteresowane jego zakupem Klub zaprasza od dnia 5.12.2019 roku do zakupu poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl, do siedziby Klubu na Motoarenie (od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16).

Jednocześnie Klub Sportowy Toruń podaje cennik biletów, który będzie obowiązywać na mecze rundy zasadniczej I ligi w sezonie 2020.
1. Strefa Niebieska:
– Bilet Normalny – 35 zł;
– Bilet Ulgowy – 25 zł, dla urodzonych w 2002 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1996 roku i później;
2. Strefa Zielona:
– Bilet Normalny – 30 zł;
– Bilet Ulgowy – 25 zł, dla młodzieży i studentów w wieku 16-24 lat;
– Bilet Dziecięcy – 10 zł, dla dzieci w wieku 7-16 lat;
3. Strefa Czerwona:
– Bilet Normalny – 95 zł;
UWAGA: Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion bezpłatnie;

W przypadku pytań i niejasności, prosimy o kontakt z Klubem:
telefon: (56) 651 80 66
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.speedway.torun.pl

 

 

źródło;  speedway.torun.pl

Jarosław Kaczała

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra
Wrocław - Leszno
Gorzów - Lublin

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno
Toruń - Gdańsk
Ostrów - Tarnów
Daugavpils - Bydgoszcz

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów
Rawicz - Poznań
Opole - Krosno

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 7 15 +92
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 8 12 +39
 3. Motor Lublin 8 10 +36
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 5 10 +64
 5. Betard Sparta Wrocław 7 8 +28
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. PGG ROW Rybnik 8 2 -171
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 6 0 -60

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 5 10 +114
 2. Unia Tarnów 5 8 +12
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 5 6 +2
 4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 6 +21
 5. Orzeł Łódź 5 4 0
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 4 -44
 7. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 2 -43
 8. Lokomotiv Daugavpils 5 0 -62

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań 1 2 +40
 2. Wilki Krosno 1 2 +38
 3. RTŻ Rzeszów 1 2 +28
 4. OK Bedmet Kolejarz Opole 1 0 -28
 5. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 0 -38
 6. MSC Wittstock 1 0 -40

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020