Piotr Żyto przestaje pełnić funkcję trenera Stelmet Falubazu

Zielona GoraZarząd ZKŻ SSA po wnikliwej analizie obecnej sytuacji drużyny podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Żyto.

W Zielonej Górze trzęsienie ziemi po słabszej postawie zespołu niż oczekiwano przed sezonem, a czarę goryczy przelała przegrana Falubazu w Gdańsku z miejscowym Wybrzeżem. 

Klub już podjął pierwsze kroki w sprawie atmosfery na stadionie i chce zrekompensować to nieudane spotkanie w Gdańsku, dlatego decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, mecz z Trans MF Landshut Devils kibice obejrzą za darmo. Można zwracać zakupione wcześniej bilety, a osoby posiadające karnet wejdą za darmo na pierwszy mecz fazy play-off.

Na tym jednak nie koniec, bo po wnikliwej analizie obecnej sytuacji drużyny podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Żyto.

- Nie była to łatwa decyzja, ale w tym momencie zmiana na stanowisku trenera stała się koniecznością. Życzymy Piotrowi wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i wierzymy, że zawsze będzie dobrze wspominał lata pracy w Zielonej Górze - wyjaśnia prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Drużynę w meczu z Trans MF Landshut Devils poprowadzi duet Tomasz Szymankiewicz - Marek Mróz, którzy są członkami sztabu szkoleniowego naszej drużyny.

0PS 5053

źródło: www.zuzel.falubaz.com

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!