logo pzmPodczas niedzielnych zawodów w Tarnowie pomiędzy miejscową drużyną a ekipą z Łodzi czerwoną kartkę otrzymał Artur Mroczka za rzucenie butelki na tor. Zawodnik nie przyznał się do zarzutu oraz w ostrych słowach skrytykował postawę sędziego zawodów pana Ryszarda Bryły TUTAJ. W serwisie GKSŻ ukazało się oświadczenie sędziego na ten temat.

logo pzmW najbliższy weekend na torach w Polsce odbędzie się 9 kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej. Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie przedstawiła obsadę sędziowskach tych spotkań, które prezentujemy Państwu poniżej. 

logo pzmW najbliższy weekend odbędzie się 2 kolejka Nice Pierwszej Ligi oraz 2 Ligi Żużlowej. W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego została podana obsada sędziowska oraz godziny rozpoczęcia spotkań, które prezentujemy Państwu poniżej. 

logo pzmW najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy mogą być zastępowani przez najbliższe kolejki. W Nice  1.Lidze Żużlowej będzie to przez siedem najbliższych kolejek, zaś w 2. Lidze Żużlowej przez sześć pierwszych spotkań. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółową listę. 

logo pzmW najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawiła transmisje telewizyjne na najbliższe 5 kolejek Nice 1.Ligi Żużlowej. Już w piątek, 7 kwietnia pokazany zostanie mecz z Rzeszowa, gdzie tamtejsza Stal podejmie drużynę z Piły. Natomiast w niedzielę, 9 kwietnia zostanie pokazany pojedynek z Gdańska, gdzie Wybrzeże podejmie Lokomotiv Daugavpils. 

logo pzmW najbliższy piątek o godzinie 17.45 w Rzeszowie odbędzie się długo wyczekiwania inauguracja sezonu żużlowego. Tego dnia zespół Stal podejmie na własnym obiekcie Polonię Piła. Dokończenie kolejek w I i II ligach nastąpi już w niedzielę, 9 kwietnia. Poniżej prezentujemy Państwu obsadę sędziowską na te spotkania.