flaga polskaflaga australia

W ramach przygotowań do Drużynowego Pucharu Świata Reprezentacja Polski w środę rozegrała towarzyskie spotkanie z Australią. Po emocjonującym meczu Biało-czerwoni pokonali zespół prowadzony przez Marka Lemona 49:41. W spotkaniu w Krakowie najlepiej zaprezentowali się Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki. 

flaga polskaflaga australiaReprezentacja Polski pokonała w meczu towarzyskim Australię 49:41. Kibice, którzy w środowe popołudnie zdecydowali się przyjść na stadion krakowskiej Wandy, nie mogli narzekać na brak emocji. Najlepszymi zawodnikami tego spotkania byli: Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki, którzy zdobyli po 13 punktów. W drużynie Kangurów najwięcej oczek zdobył Jason Doyle (11+1).

flaga polskaflaga australia

Reprezentacja Polski w środę w Krakowie zmierzy się w meczu towarzyskim z Australią. Spotkanie z Kangurami będzie kolejnym elementem przygotowań do lipcowego Drużynowego Pucharu Świata. Dla takich zawodników jak Maksym Drabik, Maciej Janowski czy Janusz Kołodziej starcie z Australijczykami może być idealną okazją, aby wywalczyć sobie miejsce w składzie na DPŚ. 

logo eleven sports networkGrupa ELEVEN SPORTS pozyskała wyłączne prawa do wybranych meczów żużlowej reprezentacji Polski. W środę, 3 maja, o 16:00 na antenie Eleven Sports zostanie pokazane spotkanie z Australią, a na czerwiec zaplanowana jest relacja z meczu Polska – Rosja.

reprezentacja2016flaga australia3 maja, na stadionie krakowskiej Wandy, odbędzie się drugie spotkanie, z cyklu meczów przygotowujących Żużlową Reprezentację Polski do obrony złotego medalu Drużynowego Pucharu Świata. W „Grodzie Kraka”, biało – czerwoni podejmować będą niezwykle silną reprezentację Australii.

flaga polskaflaga rosja14 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz Polska – Rosja. Spotkanie z najlepszymi żużlowcami „Sbornej”, będzie ostatnim sprawdzianem Żużlowej Reprezentacji Polski przed finałem Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

flaga polskaW niedzielne popołudnie, 2. kwietnia na torze w Zielonej Górze odbyło się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski, której rywalem była drużyna Reszty Świata, prowadzona przez legendę Falubazu, Andrzeja Huszczę. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 46:44.

reprezentacja2016W pierwszym tegorocznym test meczu reprezentacja Polski pokonała ekipę Reszty Świata na torze w Zielonej Górze 46:44. Najskuteczniejszym zawodnikiem Biało-Czarwonych był Piotr Pawlicki, który na swoim koncie zgromadził dwanaście punktów z bonusem. Po stronie drużyny kierowanej przez Andrzeja Huszczę prym wiódł duet Nicki Pedersen - Andriej Karpow.

flaga polskaReprezentacyjne ściganie powraca do Zielonej Góry. 2. kwietnia o godzinie 14:45 na stadionie przy W69 odbędzie się mecz biało-czerwonych przeciwko drużynie reszty świata, którą poprowadzi legenda zielonogórskiego speedwaya - Andrzej Huszcza. Od środy. 22. marca, rusza stacjonarna sprzedaż biletów na to wydarzenie.

reprezentacja2016Europejski lider jakości w logistyce przewozu paczek - firma kurierska GLS Poland - będzie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski w sezonie 2017. - Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ wierzymy, że GLS i żużel doskonale do siebie pasują - powiedział Tomasz Kroll, General Manager GLS Poland.