Żużlowy Program TV (09.07 – 16.07)

tv

Aż 10 żużlowych transmisji będzie można „na żywo” zobaczyć w telewizji w najbliższych dniach. Wśród nich są wszystkie spotkania PGE Ekstraligi, wszystkie mecze startującej eWinner 1. Ligi Żużlowej, zawody o Indywidualny Puchar PZM oraz kolejna runda Speedway Euro Championship. Szczegóły poniżej.  

 

 

Żużlowy Program TV w dniach 10.07.2020 – 16.07.2020

 

Piątek (10.07):

10:25 - Speedway+ / nSport

13:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / nSport+

17:10 - Speedway+ / nSport

17:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

17:45 - MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno / nSport+    

17:45 - PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno / Eleven Sports 1  (na żywo)

20:15 - Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz / Eleven Sports 1  (na żywo)

 

Sobota (11.07):

8:00 - PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno Rybnik / Eleven Sports 2 

10:45 - Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz / Eleven Sports 2

14:00 - Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils / Usługa VOD: Canal+ telewizja przez internet  (na żywo)

15:40 - Speedway+ / nSport

16:15 - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów / nSport+  (na żywo)

19:00 - eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Start Gniezno / nSport+  (na żywo)

 

Niedziela (12.07):

6:00 - PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno / Eleven Sports 1

8:30 - Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz / Eleven Sports 1 

9:00 - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów / nSport

11:30 - eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Start Gniezno / nSport

12:00 - Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra z 2009 roku / TVP Sport

14:00 - Arged Malesa TŻ Ostrovia - Abramczyk Polonia Bydgoszcz / Usługa VOD: Canal+ telewizja przez internet  (na żywo)

16:00 - Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin/ nSport+  (na żywo)

18:45 - RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów / nSport+  (na żywo)

21:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / nSport+  (na żywo)

 

Poniedziałek (13.07):

9:50 - Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin / nSport

12:45 - RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów / nSport

15:20 - Magazyn PGE Ekstraliga / nSport

18:45 - Indywidualny Puchar PZM 1. LŻ w Bydgoszczy / nSport+  (na żywo)

20:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 2  (na żywo)

22:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / nSport+  (premiera)

23:30 - Czarny charakter: Zenek, mistrz ze Stali / nSport+

 

Wtorek (14.07):

9:50 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / nSport+

10:30 - Indywidualny Puchar PZM 1. LŻ w Bydgoszczy / nSport+

17:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / nSport+

17:45 - Magazyn PGE Ekstraliga / nSport+

 

Środa (15.07):

6:00 - Czarny charakter: Zenek, mistrz ze Stali / nSport+

12:00 - Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin/ nSport

18:45 - III runda SEC w Gnieźnie / Eurosport 1  (na żywo)

23:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / nSport+

 

Czwartek (16.07):

14:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / nSport+

18:00 - Indywidualny Puchar PZM 1. LŻ w Bydgoszczy / nSport+

20:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 2  (na żywo)

22:00 - Speedway+ / nSport+  (premiera)

22:30 - Magazyn PGE Ekstraliga / nSport

 

 

 

 

 

Źródło: inf.własna

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra
Wrocław - Leszno
Gorzów - Lublin

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno
Toruń - Gdańsk
Ostrów - Tarnów
Daugavpils - Bydgoszcz

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów
Rawicz - Poznań
Opole - Krosno

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 7 15 +92
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 8 12 +39
 3. Motor Lublin 8 10 +36
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 5 10 +64
 5. Betard Sparta Wrocław 7 8 +28
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. PGG ROW Rybnik 8 2 -171
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 6 0 -60

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 5 10 +114
 2. Unia Tarnów 5 8 +12
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 5 6 +2
 4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 6 +21
 5. Orzeł Łódź 5 4 0
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 4 -44
 7. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 2 -43
 8. Lokomotiv Daugavpils 5 0 -62

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań 1 2 +40
 2. Wilki Krosno 1 2 +38
 3. RTŻ Rzeszów 1 2 +28
 4. OK Bedmet Kolejarz Opole 1 0 -28
 5. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 0 -38
 6. MSC Wittstock 1 0 -40

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020