Żużlowy Program TV (24.06 – 30.06)

zuzel tv

Nadchodzą dni, które po brzegi będą wypełnione żużlowymi transmisjami. Mecze polskich lig żużlowych, Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim, pojedynek w lidze szwedzkiej, a do tego szereg magazynów i reportaży. To wszystko do zobaczenia na ekranach telewizorów i urządzeń mobilnych. 

 

Żużlowy Program TV w dniach 24.06.2022 – 30.06.2022:

 

Piątek (24.06):

10:10 - Speedway+ / Canal+Sport 5

11:00 - ZOOleszcz GKM Grudziądz - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 1 

14:30 - Speedway+ / Canal+Sport 5

15:25 - SEC Challenge w Krsko / Motowizja 

15:35 - Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik / Canal+Sport 5 

16:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1 

17:00 - PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki / Eleven Sports 1

17:30 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 1  (na żywo)

18:55 - Speedway+ / Canal+Sport 5

20:15 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1  (na żywo)

 

Sobota (25.06):

0:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 2 

11:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

13:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim – kwalifikacje / Eurosport Extra w Player  (na żywo)   

13:50 - OK Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań / Canal+Sport 5  (na żywo)

16:10 - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno / Canal+Sport 5  (na żywo)

16:25 - Trans MF Devils Landshut - Aforti Start Gniezno / Canal+Online  (na żywo)

18:30 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim / TTV  (na żywo) 

18:30 - Trans MF Devils Landshut - Aforti Start Gniezno / Canal+Sport 5 

19:30 - Raport Speedway Grand Prix / TVN  (premiera)

21:50 - Finał Srebrnego Kasku w Ostrowie Wilkp. / Motowizja 

 

Niedziela (26.06):

0:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2 

9:35 - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno / Canal+Sport 5 

11:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 1 

13:40 - ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz / Canal+Sport 5  (na żywo)

13:55 - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra / Canal+Online  (na żywo)

16:00 - Fogo Unia Leszno - Motor Lublin / Canal+Sport 5  (na żywo)

18:45 - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów / Canal+Sport 5  (na żywo)

19:30 - Kronika Speedway Grand Prix / TVN  (premiera)

20:25 - Finał Brązowego Kasku w Tarnowie / Motowizja 

21:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5  (na żywo)

 

Poniedziałek (27.06):

0:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2 

0:15 - ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz / Canal+Sport 5 

10:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

11:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

12:35 - ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz / Canal+Sport 5 

15:35 - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów / Canal+Sport 5

18:20 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

20:00 - Fogo Unia Leszno - Motor Lublin / Canal+Sport 5

21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1  (na żywo) 

 

Wtorek (28.06):

0:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 2 

03:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 2 

11:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 1

12:40 - Czarny charakter: Żużlowe przedszkole / Canal+Sport 5 

13:20 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

17:35 - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno / Canal+Sport 5 

20:00 - ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz / Canal+Sport 5 

21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1 

22:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 1  (premiera)

22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5  (premiera)

 

Środa (29.06):

0:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2 

10:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1 

10:10 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

11:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

11:25 - Czarny charakter: Trzy kolory – speedway / Canal+Sport 5 

11:30 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 1 

12:35 - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno / Canal+Sport 5 

13:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 2 

15:35 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

17:10 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

17:45 - Fogo Unia Leszno - Motor Lublin / Canal+Sport 5

18:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 2

20:35 - Trans MF Devils Landshut - Aforti Start Gniezno / Canal+Sport 5    

21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1 

 

Czwartek (30.06):

0:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 2 

03:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 2 

10:30 - Czarny charakter: Trzy kolory – speedway / Canal+Sport 5 

11:00 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Betard Sparta Wrocław / Eleven Sports 1

12:35 - OK Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań / Canal+Sport 5

15:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5  

18:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1 

18:55 - Västervik Speedway - Eskilstuna Smederna Speedway / Eleven Sports 1  (na żywo)

19:50 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

21:00 - PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki / Eleven Sports 1  (na żywo)

21:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

22:00 - Speedway+ / Canal+Sport 5  (premiera)

 

Tv

 

Źródło: inf.własna 

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!