Żużlowy Program TV (01.07 – 07.07)

zuzel tv

Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu rozpoczynają walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W sobotę w Rybniku startuje nowy sezon SEC, a wraz z nim w relacji tych zawodów debiutuje TVP. To jednak nie wszystko przez weekend czekają nas zmagania na trzech ligowych szczeblach, a w tygodniu dwa pojedynki ligi szwedzkiej. 

 

Żużlowy Program TV w dniach 01.07.2022 – 07.07.2022:

 

Piątek (01.07):

9:00 - For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

10:05 - Speedway+ / Canal+Sport 5   

11:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 1 

15:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 2

15:30 - Speedway+ / Canal+Sport 5

16:00 - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra / Canal+Sport 5     

17:00 - PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki / Eleven Sports 1

17:30 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1  (na żywo)

18:15 - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów / Canal+Sport 5

20:15 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 1  (na żywo)

21:00 - Speedway+ / Canal+Sport 5

22:00 - Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. – podsumowanie / Eurosport 2 

 

Sobota (02.07):

0:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2 

8:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 2 

9:35 - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra / Canal+Sport 5    

11:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2

13:50 - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole / Canal+Sport 5  (na żywo)

16:10 - Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź / Canal+Sport 5  (na żywo)

18:30 - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole / Canal+Sport 5 

18:45 - I runda SEC w Rybniku / TVP Sport  (na żywo) 

23:35 - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole / Canal+Sport 5 

 

Niedziela (03.07):

0:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 2 

7:40 - I runda SEC w Rybniku / TVP Sport 

8:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 1 

8:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2

9:35 - Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź / Canal+Sport 5 

11:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 2 

13:40 - Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut / Canal+Sport 5  (na żywo)

13:55 - Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik / Canal+Online  (na żywo)

16:00 - Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń / Canal+Sport 5  (na żywo)

18:45 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Fogo Unia Leszno / Canal+Sport 5  (na żywo)

21:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5  (na żywo)

23:35 - Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut / Canal+Sport 5

 

Poniedziałek (04.07):

0:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2

0:40 - I runda SEC w Rybniku / TVP Sport

10:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

11:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 1 

12:35 - Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź / Canal+Sport 5 

13:05 - I runda SEC w Rybniku / TVP Sport

16:15 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

17:55 - Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk / Canal+Sport 5  (na żywo)

21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1  (na żywo)

20:40 - Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut / Canal+Sport 5

 

Wtorek (05.07):

0:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2 

10:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

11:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

13:25 - Magazyn PGE Ekstraliga / Canal+Sport 5 

15:35 - Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik / Canal+Sport 5 

17:45 - Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk / Canal+Sport 5 

18:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

18:55 - Eskilstuna Smederna - Lejonen Speedway / Eleven Sports 1  (na żywo)

20:00 - Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut / Canal+Sport 5

22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5  (premiera)

 

Środa (06.07):

0:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 2 

11:00 - Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa / Eleven Sports 1 

11:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5 

12:35 - Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut / Canal+Sport 5

16:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

17:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

23:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

 

Czwartek (07.07):

0:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 2

7:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

10:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

11:00 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz / Eleven Sports 1

12:35 - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole / Canal+Sport 5 

15:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

16:30 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Fogo Unia Leszno / Canal+Sport 5

18:00 - Magazyn PGE Ekstraligi / Eleven Sports 1

18:55 - Piraterna Motala - Lejonen Speedway / Eleven Sports 1  (na żywo)

19:15 - Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik / Canal+Sport 5 

21:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej / Canal+Sport 5

22:00 - Speedway+ / Canal+Sport 5  (premiera)

 

 

Tv

 

Źródło: inf.własna 

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!