siodemkaekstraliga PGEW dniach: 26. kwietnia, 9. lipca i 16. lipca rozegrano mecze II rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Zielonej Góry, Leszna, Wrocławia i Grudziądza. Trzecią z rzędu porażkę poniósł aktualny Mistrz Polski i do niedawna lider tabeli z Gorzowa. Bardzo ważny jeden punkt w ostatniej gonitwie starcia z Betard Spartą Wrocław stracił natomiast ROW Rybnik. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach: 21. maja, 2. czerwca i 12. lipca rozegrano mecze V rundy Drużynowych Mistrzostw Polski. Zwycięstwa w nich odniosły zespoły z: Częstochowy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zielonej Góry. Szczególnie zaskakujący był rezultat rywalizacji w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM po dwóch latach bez porażki na własnym owalu przegrał z niezwykle wyrównaną tego dnia drużyną ze stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 18. czerwca oraz 9. lipca rozegrano mecze IX rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Leszna, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry i Wrocławia. Tylko w przypadku rywalizacji ekipy toruńskiej z zielonogórzanami przyznano punkt bonusowy z uwagi na nierozegranie do tej pory wszystkich meczów II rundy rozgrywek, co będzie miało miejsce w trakcie lipcowej przerwy w regularnych ligowych jazdach. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

top20Po wspaniałym sukcesie i zdobyciu Drużynowego Pucharu Świata kapitan naszej reprezentacji Maciej Janowski zanotował słabszy występ ligowy przeciwko rybnickiej ekipie co skutkowało spadkiem w klasyfikacji najlepszych ekstraligowców z drugiej pozycji na czwartą. Z kolei po dobrym występie w Częstochowie awans z dziesiątej pozycji na piątą zanotował Emil Sajfutdinow. Niezmiennie liderem jest Bartosz Zmarzlik.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze X rundy Drużynowych Mistrzostw Polski. Należała ona zdecydowanie do ekip gości, ponieważ dwukrotnie wywieźli oni punkty z obcych obiektów. Stało się to udziałem ekip z Wrocławia i Leszna. W meczu drużyn z Częstochowy i Grudziądza padł remis, natomiast jedyne zwycięstwo na własnym owalu odniosła drużyna z Rybnika, która do ostatniego biegu walczyła z Mistrzami Polski z Gorzowa o punkt bonusowy. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach: 2, 4 i 22 czerwca na czterech polskich torach rozegrano mecze VII rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Torunia, Zielonej Góry, Częstochowy i Leszna. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VIII rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Wrocławia i Rybnika. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

top20Bartosz Zmarzlik powiększył przewagę nad rywalami w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na drugie miejsce awansował Leona Madsen, a podium uzupełnia Jason Doyle.

siodemkaekstraliga PGEW ubiegłą niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VI rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Torunia, Wrocławia i Leszna. W starciu pomiędzy ekipami z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry padł remis. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

top20

Bartosz Zmarzlik został nowym liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Najlepszy zawodnik sezonu 2016 wyprzedza w zestawieniu Jasona Doyle'a i Janusza Kołodzieja. Poza pierwszą dziesiątkę wypadł ostatnio liderujący, Kacper Woryna.