top20

Po słabszym występie Janusza Kołodzieja w Gorzowie nowym liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi został Kacper Woryna. Na trzecie miejsce awansował Bartosz Zmarzlik, który w niedzielę był niepokonany na własnym torze.

top20Janusz Kołodziej pozostał liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na drugim miejsce znajduje się Kacper Woryna, który wyrasta na miano objawienia tegorocznych rozgrywek. Podium uzupełnia Leon Madsen.

top20

Reprezentanci FOGO Unii Leszno dominują w statystykach PGE Ekstraligi po kapitalnym występie przeciwko zielonogórskiemu Falubazowi. Na czele klasyfikacji indywidualnej znajduje się Janusz Kołodziej, który jako jedyny nie zaznał goryczy porażki w niedzielny wieczór.

top20Najskuteczniejszym zawodnikiem sezonu 2016 w PGE Ekstralidze został Bartosz Zmarzlik. Młodzieżowiec mistrzowskiej drużyny z Gorzowa wyprzedził w klasyfikacji Taia Woffindena z Betardu Sparty Wrocław oraz Jasona Doyle'a z Ekantoru.pl Falubaz Zielona Góra.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik zanotował świetny występ na MotoArenie, dzięki czemu umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Drugie miejsce utrzymuje Tai Woffinden, a podium uzupełnia Jason Doyle.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik był bezbłędny w Poznaniu, dzięki czemu umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na podium plasują się również Tai Woffinden i Jason Doyle.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik został najskuteczniejszym zawodnikiem rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Zawodnik gorzowskiej Stali wyprzedził Taia Woffindena z Betardu Sparty Wrocław i Jasona Doyle'a z Falubazu Zielona Góra.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik jest najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi. Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajmuje Tai Woffinden, a trzecie Grigorij Łaguta.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik utrzymuje pierwszą pozycję w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Swoich miejsc nie zmienili także pozostali zawodnicy z pierwszej trójki: Tai Woffinden i Janusz Kołodziej.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik zdobył swój czwarty komplet punktów w tym sezonie i nadal przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych PGE Ekstraligi. Na podium znajdują się również Tai Woffinden i Janusz Kołodziej.