SPEEDWAY.info - sonda

Marek Cieślak nadal trenerem kadry. Czy to dobra decyzja?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

SPEEDWAY.informacje z Twittera

EkstraligaTV
EkstraligaTV Dobre informacje dla osób, które chcą zdobyć #KalendarzPGEE Słuchajcie audycji @radiopik "Od ucha do ucha" od poniedziałku do piątku od godz. 13 do 15. Do zdobycia 20 sztuk! Akcja trwa od 20.01 do 31.01 Link do radia: www.rad... #PGEE | #PGEEkstraliga pic.twi...
godzina 08:25 / 20.01.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Warszawa szczęśliwa dla 15 graczy, którzy zdobyli komplet punktów w 8. rundzie #EkspertPGEE . Na prowadzeniu Bartek Matyszczyk i Muszy (156 pkt). Decydujące rundy nadal przed nami i wiele jeszcze się będzie działo! Fot. @karczoh #PGEE | #PGEEkstraliga | #Ca%C5%82yStadion%C5%BBu%C5%BCla pic.twi...
godzina 19:52 / 19.01.2020
PolskiZuzel
PolskiZuzel Motowizja patronem XXX Gali „Tygodnika Żużlowego” - shar.es...
godzina 19:07 / 19.01.2020

Powiedzieli...

Okiem naczelnego

Polskie ligi żużlowe 2019

PGE Ekstraliga
Półfinały 1.09 - 8.09
  Ziel. Góra - Wrocław 48:42, 34:56
Częstochowa - Leszno 38:52, 38:52
o 3 miejsce 15.09 - 22.09
Częstochowa - Ziel. Góra 57:33, 44:45
Finały 13.09 - 22.09
Wrocław - Leszno 43:47, 31:59

NICE 1 Liga Żużlowa
Półfinały 17/18.08 - 25.08
Tarnów - Rybnik 40:50, 36:54
Gniezno - Ostrów W. 49:40, 40:50
Finały 8.09 - 15.09
Ostrów W. - Rybnik 46:44, 41:49

2 Liga Żużlowa
Półfinały 18.08 - 25.08
Krosno - Bydgoszcz 37:53, 35:55
Opole - Poznań 49:41, 39:51
Finały 8.09 - 15.09
Poznań - Bydgoszcz 59:31, 29:61

SPEEDWAY autograf

Maksym Drabik Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów

logo u212017 drabik m1

W piątkowy wieczór na torze w czeskich Pardubicach rozegrano 3 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zwycięzcą został Maksym Drabik, który tym samym sięgnął po tytuł mistrzowski. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Kacper Woryna, a trzeci był Maks Fricke.



W klasyfikacji końcowej poza zwycięskim Drabikiem srebrny medal wywalczył Bartosz Smektała, natomaist brązowy krążek zawisł na szyi Maksa Fricke.

Klasyfikacja końcowa:
1. Maksym Drabik 18 (3,2,3,2,2,3,3)
2. Kacper Woryna 17 (3,3,1,3,2,3,2)
3. Max Fricke 13 (3,1,3,3,d,2,1)
4. Bartosz Smektała 12 (0,1,3,3,3,2,0)
5. Jack Holder 11 (1,3,2,1,3,1)
6. Dimitri Berge 11 (2,2,2,2,2,1)
7. Eduard Krcmar 9 (0,1,2,3,3,0)
8. Jewgienij Kostygow 9 (2,1,1,2,3,0)
9. Patrick Hansen 8 (2,3,1,2,0)
10. Brady Kurtz 8 (0,2,3,1,2)
11. Lukas Fienhage 7 (3,3,0,0,1)
12. Andreas Lyager 6 (2,2,0,1,1)
13. Alexander Woentin 4 (1,0,2,0,1)
14. Robert Lambert 3 (1,0,1,1,0)
15. Dominik Kubera 2 (1,0,0,0,1)
16. Patrik Mikel 0 (0,0,0,0,0)
17. Josef Novak NS
18. Filip Hajek NS

Bieg po biegu:
Bieg 1: Fricke, Kostygow, Woentin, Krcmar
Bieg 2: Drabik, Hansen, Lambert, Smektała
Bieg 3: Woryna, Berge, Holder, Kurtz
Bieg 4: Fienhage, Lyager, Kubera, Mikel
Bieg 5: Fienhage, Berge, Smektała, Woentin
Bieg 6: Holder, Lyager, Krcmar, Lambert
Bieg 7: Hansen, Kurtz, Kostygow, Mikel
Bieg 8: Woryna, Drabik, Fricke, Kubera
Bieg 9: Kurtz, Woentin, Lambert, Kubera
Bieg 10: Smektała, Krcmar, Woryna, Mikel
Bieg 11: Drabik, Berge, Kostygow, Lyager
Bieg 12: Fricke, Holder, Hansen, Fienhage
Bieg 13: Woryna, Hansen, Lyager, Woentin
Bieg 14: Krcmar, Drabik, Kurtz, Fienhage
Bieg 15: Smektała, Kostygow, Holder, Kubera
Bieg 16: Fricke, Berge, Lambert, Mikel
Bieg 17: Holder, Drabik, Woentin, Mikel
Bieg 18: Krcmar, Berge, Kubera, Hansen
Bieg 19: Kostygow, Woryna, Fienhage, Lambert
Bieg 20: Smektała, Kurtz, Lyager, Fricke (d)
Półfinał 1: Woryna, Fricke, Berge, Krcmar
Półfinał 2: Drabik, Smektała, Holder, Kostygow
Finał: Drabik, Woryna, Fricke, Smektała

         Klasyfikacja końcowa IMŚJ

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 42
 3. Max Fricke   Australia 41
 4. Kacper Woryna   Polska 33
 5. Brady Kurtz flaga australia  Australia 32
 6. Jack Holder   Australia 28
 7. Robert Lambert   Wielka Brytania 27
 8. Dimitri Berge   Francja 25
 9. Andreas Lyager   Dania 25
 10. Jewgienij Kostygow   Łotwa 24
11. Eduard Krcmar   Czechy 20
12. Dominik Kubera   Polska 19
13. Patrick Hansen   Dania 15
14. Alexander Woentin   Szwecja 12
15. Lukas Fienhage   Niemcy 11


GV5A1600




źródło: inf.własna

Katarzyna Biskup

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 10/10

1. Bartosz Zmarzlik   Polska 132
2. Leon Madsen   Dania 130
3. Emil Sajfutdinow   Rosja 126
4. Fredrik Lindgren   Szwecja 105
5. Martin Vaculik   Słowacja
95
6. Maciej Janowski   Polska 87
7. Jason Doyle   Australia 84
8. Patryk Dudek   Polska 79
9. Matej Zagar   Słowenia 78
10. Niels-Kristian Iversen   Dania 77
11. Artiom Łaguta   Rosja 76
12. Antonio Lindback   Szwecja 63
13. Tai Woffinden   W. Brytania 60
14. Janusz Kołodziej   Polska
57
15. Robert Lambert   W. Brytania 39
16. Max Fricke   Australia 36

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno - - -
 2. Betard Sparta Wrocław - - -
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 4. Stelmet Falubaz Zielona Góra - - -
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 6. Speed Car Motor Lublin - - -
 7. truly.work Stal Gorzów Wlkp. - - -
 8. PGG ROW Rybnik - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Poole Pirates 24 52 +60
 2. Swindon Robins 24 50 +153
 3. Wolverhampton Wolves 24 43 +45
 4. Ipswich Witches 24 42 -27
 5. Belle Vue Aces 24 41 +10
 6. King's Lynn Stars 24 31 -12
 7. Peterborough Panthers 24 20 -212

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 4/4

 1. Mikkel Michelsen
  Dania 45
 2. Grigorij Łaguta
  Rosja
45
 3. Leon Madsen   Dania 39
 4. Kacper Woryna
  Polska
39
 5. Bartosz Smektała
  Polska
36
 6. Michael Jepsen Jensen   Dania 35
 7. Nicki Pedersen
  Dania 33
 8. Paweł Przedpełski
  Polska
27
 9. Jarosław Hampel   Polska 25
10. Kai Huckenbeck
  Niemcy
24
11. Vaclav Milik
  Czechy
22
12. Antonio Lindbaeck   Szwecja 22
13. Robert Lambert
  W. Brytania
18
14. Anders Thomsen   Dania 14
15. David Bellego   Francja 14

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2019