2013 milik v2flaga czechyW rozegranym dziś w Pradze I finale Indywidualnych Mistrzostw Czech bezkonkurencyjny okazał się Vaclav Milik. Reprezentant Betardu Sparty Wrocław w pokonanym polu pozostawił Jozefa Franca oraz Hynka Stichauera.

flaga belgia2014 smetana o2Romano Hummel przed Ondrejem Smetaną (na zdjęciu) i Xavierem Muratetem tak wygląda podium mistrzostw toru w Heusden Zolder. W tym roku niestety zabrakło na starcie Polaków.

flaga czechy2014 suchanek tW Pardubicach rozegrano dzisiaj (20.04) pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Czech, zwyciężyła drużyna z Pragi przed gospodarzami a trzecie miejsce wywalczył team z słowackiej Żarnowicy.

flaga wlochy2015 covatti n1Dzień po rundzie w Lonigo rozegrano drugą rundę mistrzostw Włoch na torze w Terenzano (9.04). Tym razem wygrał faworyt Nicolas Covatti (na zdjęciu).

flaga niemcy2015 trzensiok m1Wczoraj (09.04)na torze w Wolfslake rozegrano międzynarodowy turniej indywidualny Oberkramer Pokal. Na liście startowej pojawił się Mike Trzensiok (na zdjęciu),Ukrainiec Andrij Kobrin, Czech Ondrej Smetana, Szwed Daniel Hendersson  oraz Holendrzy i młodzi Duńczycy.

flaga wlochyWystartowały rozgrywki o Indywidualne Mistrzostwo Włoch. Pierwszą rundę rozegrano na torze w Lonigo (8.04). Na starcie oprócz zawodników włoskich w celu uzupełnienia stawki stanęli Bułgarzy, Słoweniec i młodzi Niemcy.

flaga niemcy2014 huckenbeck kNa torze w Wittstock rozegrano dzisiaj (08.04) turniej, w którym wystartowało osiem międzynarodowych par. Na starcie z najlepszych zawodników niemieckich zabrakło Martina Smolinskiego za to pojawili się w turnieju Amerykanin Broc Nicol, który ostro trenuje na europejskich torach, Słoweniec Matej Zagar, Duńczyk Mads Hansen, młodzi  Holender Darrey De Vries i Ukrainiec Wiktor Trofymow oraz jedyny Polak Adrian Cyfer.

flaga czechy2014 franc j1W Pradze rozegrano tradycyjny turniej Praga Open otwierający sezon żużlowy u naszych południowych sąsiadów. W zawodach oprócz zawodników czeskich wystartowało dwóch zawodników z Polski, Sebastian Ułamek i Tomasz Dutka oraz Niemcy Ronny Weis i Richard Geyer. 

flaga australiaflaga nowazelandiaOstatki sezonu 2016/2017 z Nowej Zelandii i Australii. Pod nazwą speedway można tam spotkać wszystko poza klasycznym żużlem. Niestety ostanie zawody to dodatki do imprez sidecarów, stock carów i innych wynalazków motoryzacyjnych ścigających się na owalnych torach.

flaga czechy2015 krcmar e1 Na praskiej markecie we wtorek (4.04) rozegrano punktowany trening z udziałem ekip juniorskich Czech, Danii i Szwecji. Zwyciężyli młodzi podopieczni Hansa Nielsen, którzy miel najbardziej wyrównany skład przed Szwecją i drużyną gospodarzy.