USA: Czwarta runda dla Janniro, w parach najlepsi bracia Ruml

Tylne opony1

11 sierpnia pod dachem Industry Hills Expo Center w Industry rozegrano czwartą rundę indywidualnych Mistrzostw USA. Po raz kolejny zwyciężył Billy Janniro, za nim uplasował się Austin Novratil a na najniższym stopniu podium stanął Jimmy Fishback. „Europejczycy” Luke Becker i Max Ruml, którzy stanęli na starcie czwartej rundy zajęli piąte i szóste miejsce.

 

Wydawało się, że o złoto będą walczyć Janniro i Becker, jednak ten drugi, który po trzeciej rundzie miał dwa punkty straty do Janniro pojechał słabiej co wykorzystał Novraflaga usatil zbliżając się teraz na taką samą odległość do Beckera. Przed Amerykanami pozostała do odjechania ostatnia, piąta runda na torze w Auburn 29 września, która rozstrzygnie o medalach.

 

 

Klasyfikacja IV rundy:

1. Billy Janniro 20(3,3,3,3,2,3,3)

2.Austin Novratil 20 (3,3,3,3,3,3,2)

3.Jimmy Fishback 12 (2,2,1,3,1,2,1)

4.Aaron Fox 12 (0,2,2,3,3,2,0)

5.Dillon Ruml 12 (3,2,3,2,2,u)

6.Luke Becker 11 (3,3,2,2,0,1)

7.Max Ruml 11 (2,3,2,1,3,0)

8. Charlie Venegas 7 (1,d,3,0,3,t)

9.Bart Bast 6 (2,0,0,2,2)

10.Russell Green 6 (1,0,1,2,2)

11.Tim Gomez 6 (2,1,2,w,1)

12.Blake Borello 5 (1,1,1,1,1)

13.Tommy Hedden 4 (0,2,d,1,1)

14.Jason Ramirez 3 (1,1,1,0,0)

15.Eddie Castro 2 (0,1,d,1,0)

16.Bobby Schwartz 0 (0,0,0,0,0)

17.Eloy Medelin 0 (0)

18.Dave Hancock ns

 

Czołówka mistrzostw - TOP 10:

1.Billy Janniro 78 (18,20,20,20)

2.Luke Becker 67 (19,20,17,11)

3.Austin Novratil 65 (16,15,14,20)

4.Dillon Ruml 44 (10,10,13,11)

5.Jimmy Fishback 42 (7,7,16,12)

6.Aaron Fox 35 (8,5,10,12)

7.Bart Bast 29 (4,11,8,6)

Russell Green 29 (8,6,9,6)

9.Tommy Hedden 28 (5,11,8,4)

10.Jason Ramirez 16 (6,7,-,3)

 

Mistrzostwa Par AMA:

4 sierpnia na torze w Perris rozegrano mistrzostwa USA w parach. Najlepszym duetem okazali się bracia Ruml, którzy podzieli się równo punktami i wyprzedzili na podium Chrisa Kerra i Blake Borello oraz braci Ramirezów.

 

Klasyfikacja końcowa:

1.Para I – 30 pkt

Dillon Ruml 15 (3,1,2,2,3,4)

Max Ruml 15 (2,2,3,3,2,3)

2.Para III – 19 pkt

Blake Borello  6 (1,2,0,0,1,2)

Chris Kerr  13 (3,3,1,3,3,0)

3.Para V – 16 pkt

Jason Ramirez 11 (2,3,2,2,2)

Samuel Ramirez 5 (3,d,1,1,0)

4.Para IV – 15 okt

Aaron Fox 9 (0,3,2,1,3)

Russell Green 6 (2,0,3,d,1)

5.Para II – 14 pkt

Gage Geist  5 (1,2,0,2,0)

Tom Gomez 9 (0,1,3,3,2)

6. Para VI – 5 pkt

Jeremy Estes 1 (0,0,d,1,u)

Will McCloskey 4 (1,1,1,0,1)

W mistrzostwach Dywizji II zwyciężyła para Michael Wells – Darrin Wilson, przed Davidem Rustem I Mike Millerem oraz Rohnem Zellnerem I Charlie Pearsonem.

Dziękuję Nancy Dilkey, Jessi DuBois

Wojciech Wilde

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 3/5.07
Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik 59:31
Wrocław - Zielona Góra
Grudziądz - Leszno

NICE 1 Liga Żużlowa

2 Liga Żużlowa 

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Eltrox Włókniarz Częstochowa 3 6 +60
 2. Fogo Unia Leszno 3 6 +40
 3. Motor Lublin 4 4 +8
 4. RM Solar Falubaz Zielona Góra 3 4 -5
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz 3 2 +4
 6. Betard Sparta Wrocław 3 2 -12
 7. PGG ROW Rybnik 4 2 -69
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 3 0 -26

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 1/5

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
14
 2. Nicki Pedersen
  Dania 14
 3. Leon Madsen   Dania 12
 4. Bartosz Smektała
  Polska
11
 5. Bartosz Zmarzlik
  Polska
10
 6. Mikkel Michelsen
  Dania 10
 7. Timo Lahti   Finlandia 8
 8. Kacper Woryna
  Polska
8
 9. Grigorij Łaguta
  Rosja
7
10. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
11. Vaclav Milik
  Czechy
6
12. David Bellego   Francja 6
13. Andriej Kudriaszow
  Rosja
5
14. Michael Jepsen Jensen   Dania 3
15. Kai Huckenbeck
  Niemcy
3
16. Peter Ljung   Szwecja 3

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020