IM Argentyny: Stachyra ponownie wygrywa i prowadzi w generalce

flaga argentyna2015 stachyra d1W niedzielę na torze w Bahia Blanca rozegrano piątą rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Na najwyższym stopniu podium stanął ponownie Dawid Stachyra. Drugą lokatę wywalczył Paweł Miesiąc, a trzeci był Nicolas Covatti. Warto dodać, iż Stachyra prowadzi w klasyfikacji generalnej mając na koncie 83 punkty. Kolejny turniej zaplanowano na 24 stycznia również w Bahia Blanca.



Klasyfikacja końcowa V rundy:
1. Dawid Stachyra 17 (3,3,3,2,3,3) + 1.miejsce w finale
2. Paweł Miesiąc 16 (3,3,3,1,3,2) + 2.miejsce w finale
3. Nicolas Covatti 17 (2,3,3,3,3,3) + 3.miejsce w finale
4. Guglielmo Franchetti 11 (2,2,-,3,2,2) + 4.miejsce w finale
5. Julio Romano 9 (1,1,2,2,2,1) + upadek w finale
6. Facundo Albin 11 (3,3,2,2,1)
7. Jonathan Iturre 9 (3,1,2,3,0,0)
8. Witalij Lysak 9 (2,2,1,3,1)
9. Milen Manev 8 (1,2,3,1,0,1)
10. Santiago Martinez 7 (2,1,1,0,3)
11. Christian Zubillaga 4 (0,0,2,1,1,0)
12. Sebastian Clemente 4 (1,2,1,-,0)
13. Facundo Cuello 4 (1,0,1,0,2)
14. Alejandro Polenta 3 (0,1,0,0,2)
15. Gustavo Curzio 2 (0,0,0,2,0)
16. Nestor Vilar 1 (0,0,0,1,0)
17. Matias Ferreras 1 (0,0,0,0,1)
18. Lucas Torresi 0 (0,0,0)
19. Mariano Diaz 0 (0,0,0,0)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Albin, Covatti, Cuello, Zubillaga, Torresi
Bieg 2: Miesiąc, Lysak, Manev, Vilar
Bieg 3: Stachyra, Martinez, Clemente, Curzio, Ferreras
Bieg 4: Iturre, Franchetti, Romano, Polenta, Diaz
Bieg 5: Miesiąc, Franchetti, Martinez, Cuello, Zubillaga
Bieg 6: Stachyra, Manev, Romano, Torresi
Bieg 7: Covatti, Lysak, Iturre, Curzio, Ferreras
Bieg 8: Albin, Clemente, Polenta, Vilar, Diaz
Bieg 9: Manev, Zubillaga, Cuello, Curzio, Polenta
Bieg 10: Miesiąc, Iturre, Clemente, Torresi
Bieg 11: Covatti, Romano, Martinez, Ferreras, Vilar
Bieg 12: Stachyra, Albin, Lysak, Diaz
Bieg 13: Lysak, Romano, Zubillaga, Cuello
Bieg 14: Franchetti, Curzio, Vilar
Bieg 15: Covatti, Stachyra, Miesiąc, Polenta, Ferreras
Bieg 16: Iturre, Albin, Manev, Martinez, Diaz
Bieg 17: Stachyra, Cuello, Zubillaga, Vilar, Iturre
Bieg 18: Martinez, Polenta, Lysak
Bieg 19: Covatti, Franchetti, Ferreras, Manev, Clemente
Bieg 20: Miesiąc, Romano, Albin, Curzio
Półfinał 1: Covatti, Franchetti, Manev, Zubillaga
Półfinał 2: Stachyra, Miesiąc, Romano, Iturre
Finał: Stachyra, Miesiąc, Covatti, Franchetti, Romano (u)


KLASYFIKACJA GENERALNA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW ARGENTYNY
 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY
1. Dawid Stachyra 83
2. Nicolas Covatti 80
3. Jonathan Iturre 73
4. Paweł Miesiąc 64
5. Facundo Albin 63
6. Guglielmo Franchetti 50
7. Julio Romano 41
8. Fernando Garcia 40
9. Witalij Lysak 29
10. Maximiliano Westdorp 25
11. Sebastian Clemente 23
12. Santiago Martinez 23
13. Milen Manev 20
14. Facundo Cuello 17
15. Alejandro Polenta 9
16. Cristian Zubillaga 8
17. Alejandro Iglesias 7
18. Gustavo Curzio 7
19. Adrian Zuccarino 6
20. Lucas Torresi 4
21. Matias Ferreras 2
22. Nestor Vilar 1
23. Sebastian Arend 0
24. Miguel Sanchez 0
25. Gonzalo Alfonzo 0
26. Mariano Diaz 0



źródło: inf.własna

Katarzyna Biskup

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9/10.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 43:47
Wrocław - Leszno 46:44
Gorzów - Lublin 47:43

Gorzów - Częstochowa 49:41

Częstochowa - Leszno 41:49

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno 51:39
Toruń - Gdańsk 55:35
Ostrów - Tarnów 50:40
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów 46:44
Rawicz - Poznań 51:37
Opole - Krosno 39:50

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 9 18 +98
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Motor Lublin 9 11 +32
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 8 11 +44
 5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 8 4 -48
 8. PGG ROW Rybnik 8 2 -171

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 6 12 +134
 2. Unia Tarnów 6 8 +2
 3. Orzeł Łódź 6 6 +12
 4. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 6 -10
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 6 -34
 7. Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 2 4 +49
 2. SpecHouse PSŻ Poznań 2 2 +26
 3. RTŻ Rzeszów 2 2 +26
 4. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 2 2 -24
 5. MSC Wittstock 2 2 -38
 6. OK Bedmet Kolejarz Opole 2 0 -39

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Niklas Sayrio   Finlandia -
 2. Alexander Woentin   Szwecja -
 3. Dominik Kubera   Polska -
 4. Witaly Kotlyar   Rosja -
 5. Daniel Bewley   W. Brytania -
 6. Jan Kvech   Czechy -
 7. Jaimon Lidsey   Australia -
 8. Mads Hansen   Dania -
 9. Wiktor Lampart   Polska -
10. Oleg Mihaylovs   Łotwa -
11. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina -
12. Steven Goret   Francja -
13. Lucke Becker   USA -
14. Mattia Lenarduzzi   Włochy -
15. Lukas Fienhage   Niemcy -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020