Paweł Miesiąc wygrywa VII rundę IM Argentyny

flaga argentyna2015 miesiac p1W niedzielę na torze w Bahia Blanca rozegrano VII rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, która padła łupem Pawła Miesiąca. Na drugim miejscu znalazł się Nicolas Covatti, którzy już lideruje w klasyfikacji generalnej czempionatu. Najniższy stopień podium zajął Dawid Stachyra.



Klasyfikacja końcowa VII rundy:
1. Paweł Miesiąc 16 (3,3,3,2,3,2) + 1.miejsce w finale
2. Nicolas Covatti 17 (2,3,3,3,3,3) + 2.miejsce w finale
3. Dawid Stachyra 11 (2,2,2,3,0,2) + 3.miejsce w finale
4. Facundo Albin 15 (2,3,3,1,3,3) + 4.miejsce w finale
5. Jonathan Iturre 13 (3,3,2,2,2,1) 5 1.miejsce w finale
6. Witalij Łysak 11 (1,1,2,3,3,1)
7. Milen Manew 10 (3,1,1,3,2,0)
8. Sebastian Clemente 8 (3,2,1,1,1,0)
9. Guglielmo Franchetti 7 (1,0,3,2,1,0)
10. Julio Romano 5 (2,2,0,1,u)
11. Fernando Garcia 5 (-,1,2,u,2)
12. Santiago Martinez 4 (0,0,1,2,1)
13. Maximiliano Westdorp 4 (0,2,1,-,1)
14. Lucas Torresi 3 (-,0,0,1,2)
15. Gustavo Curzio 2 (1,1,0,0,0)
16. Sebastian Arend 1 (1,0,0,0,-)
17. Nestor Vilar 0 (0,0,0,0,0)
18. Matias Ferreras 0 (0,0,0,0,-)
19. Christian Zubillaga 0 (0,0,0,-,-)
20. Alejandro Iglesias 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Iturre, Covatti, Franchetti, Martinez, Ferreras
Bieg 2: Miesiąc, Stachyra, Łysak, Westdorp, Vilar
Bieg 3: Clemente, Romano, Curzio, Zubillaga
Bieg 4: Manew, Albin, Arend, Iglesias
Bieg 5: Covatti, Westdorp, Curzio, Vilar
Bieg 6: Albin, Clemente, Łysak, Franchetti, Torresi
Bieg 7: Miesiąc, Romano, Garcia, Martinez, Arend
Bieg 8: Iturre, Stachyra, Manew, Zubillaga, Ferreras
Bieg 9: Covatti, Łysak, Manew, Romano, Torresi
Bieg 10: Franchetti, Garcia, Westdorp, Zubillaga, Arend
Bieg 11: Albin, Stachyra, Martinez, Curzio, Ferreras
Bieg 12: Miesiąc, Iturre, Clemente, Vilar
Bieg 13: Covatti, Miesiąc, Albin, Arend
Bieg 14: Stachyra, Franchetti, Romano, Ferreras
Bieg 15: Manew, Martinez, Clemente, Vilar
Bieg 16: Łysak, Iturre, Torresi, Curzio, Garcia (u)
Bieg 17: Covatti, Garcia, Clemente, Stachyra
Bieg 18: Miesiąc, Manew, Franchetti, Curzio, Vilar
Bieg 19: Łysak, Torresi, Martinez
Bieg 20: Albin, Iturre, Westdorp, Romano (u)
Półfinał 1: Covatti, Stachyra, Iturre, Franchetti, Manew
Półfinał 2: Albin, Miesiąc, Łysak, Clemente
Finał: Miesiąc, Covatti, Stachyra, Albin, Iturre


źródło: inf.własna

Katarzyna Biskup

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

SPEEDWAY.info - sonda

Kiedy rozpocznie się sezon?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

SPEEDWAY.informacje z Twittera

EkstraligaTV
EkstraligaTV [R.I.P.] Nie żyje Marcin Szarejko, fotoreporter z Gorzowa. Spoczywaj w spokoju Marcin... pic.twi...
godzina 20:11 / 29.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Podsumowanie treningów klubów #PGEEkstraliga w social mediach #PGEE | #PGEEkstraliga speedwa...
godzina 19:00 / 29.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Gość specjalny w domu mistrza Świata @zmarzlik95 - Prezydent RP @AndrzejDuda @prezydentpl | @Grupa_PGE | #PGEE | #PGEEkstraliga speedwa...
godzina 17:00 / 29.05.2020

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno - - -
 2. Betard Sparta Wrocław - - -
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 4. Stelmet Falubaz Zielona Góra - - -
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 6. Motor Lublin - - -
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. - - -
 8. ROW Rybnik - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Poole Pirates 24 52 +60
 2. Swindon Robins 24 50 +153
 3. Wolverhampton Wolves 24 43 +45
 4. Ipswich Witches 24 42 -27
 5. Belle Vue Aces 24 41 +10
 6. King's Lynn Stars 24 31 -12
 7. Peterborough Panthers 24 20 -212

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 4/4

 1. Mikkel Michelsen
  Dania 45
 2. Grigorij Łaguta
  Rosja
45
 3. Leon Madsen   Dania 39
 4. Kacper Woryna
  Polska
39
 5. Bartosz Smektała
  Polska
36
 6. Michael Jepsen Jensen   Dania 35
 7. Nicki Pedersen
  Dania 33
 8. Paweł Przedpełski
  Polska
27
 9. Jarosław Hampel   Polska 25
10. Kai Huckenbeck
  Niemcy
24
11. Vaclav Milik
  Czechy
22
12. Antonio Lindbaeck   Szwecja 22
13. Robert Lambert
  W. Brytania
18
14. Anders Thomsen   Dania 14
15. David Bellego   Francja 14

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2019