Paweł Miesiąc wygrywa VII rundę IM Argentyny

Drukuj
Argentyna

flaga argentyna2015 miesiac p1W niedzielę na torze w Bahia Blanca rozegrano VII rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, która padła łupem Pawła Miesiąca. Na drugim miejscu znalazł się Nicolas Covatti, którzy już lideruje w klasyfikacji generalnej czempionatu. Najniższy stopień podium zajął Dawid Stachyra.



Klasyfikacja końcowa VII rundy:
1. Paweł Miesiąc 16 (3,3,3,2,3,2) + 1.miejsce w finale
2. Nicolas Covatti 17 (2,3,3,3,3,3) + 2.miejsce w finale
3. Dawid Stachyra 11 (2,2,2,3,0,2) + 3.miejsce w finale
4. Facundo Albin 15 (2,3,3,1,3,3) + 4.miejsce w finale
5. Jonathan Iturre 13 (3,3,2,2,2,1) 5 1.miejsce w finale
6. Witalij Łysak 11 (1,1,2,3,3,1)
7. Milen Manew 10 (3,1,1,3,2,0)
8. Sebastian Clemente 8 (3,2,1,1,1,0)
9. Guglielmo Franchetti 7 (1,0,3,2,1,0)
10. Julio Romano 5 (2,2,0,1,u)
11. Fernando Garcia 5 (-,1,2,u,2)
12. Santiago Martinez 4 (0,0,1,2,1)
13. Maximiliano Westdorp 4 (0,2,1,-,1)
14. Lucas Torresi 3 (-,0,0,1,2)
15. Gustavo Curzio 2 (1,1,0,0,0)
16. Sebastian Arend 1 (1,0,0,0,-)
17. Nestor Vilar 0 (0,0,0,0,0)
18. Matias Ferreras 0 (0,0,0,0,-)
19. Christian Zubillaga 0 (0,0,0,-,-)
20. Alejandro Iglesias 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Iturre, Covatti, Franchetti, Martinez, Ferreras
Bieg 2: Miesiąc, Stachyra, Łysak, Westdorp, Vilar
Bieg 3: Clemente, Romano, Curzio, Zubillaga
Bieg 4: Manew, Albin, Arend, Iglesias
Bieg 5: Covatti, Westdorp, Curzio, Vilar
Bieg 6: Albin, Clemente, Łysak, Franchetti, Torresi
Bieg 7: Miesiąc, Romano, Garcia, Martinez, Arend
Bieg 8: Iturre, Stachyra, Manew, Zubillaga, Ferreras
Bieg 9: Covatti, Łysak, Manew, Romano, Torresi
Bieg 10: Franchetti, Garcia, Westdorp, Zubillaga, Arend
Bieg 11: Albin, Stachyra, Martinez, Curzio, Ferreras
Bieg 12: Miesiąc, Iturre, Clemente, Vilar
Bieg 13: Covatti, Miesiąc, Albin, Arend
Bieg 14: Stachyra, Franchetti, Romano, Ferreras
Bieg 15: Manew, Martinez, Clemente, Vilar
Bieg 16: Łysak, Iturre, Torresi, Curzio, Garcia (u)
Bieg 17: Covatti, Garcia, Clemente, Stachyra
Bieg 18: Miesiąc, Manew, Franchetti, Curzio, Vilar
Bieg 19: Łysak, Torresi, Martinez
Bieg 20: Albin, Iturre, Westdorp, Romano (u)
Półfinał 1: Covatti, Stachyra, Iturre, Franchetti, Manew
Półfinał 2: Albin, Miesiąc, Łysak, Clemente
Finał: Miesiąc, Covatti, Stachyra, Albin, Iturre


źródło: inf.własna