Nicolas Covatti wygrywa przedostatnią rundę IM Argentyny

flaga argentyna2015 covatti n1We wtorek na torze w Bahia Blanca rozegrano dziewiątą rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny, która była także turniejem memoriałowym Matiii Duha. Triumfatorem został Nicolas Covatti, drugie miejsce zajął Paweł Miesiąc, a najniższy stopień na podium zajął Facundo Albin. Dawid Stachyra w biegu finałowym zanotował upadek kończąc rywalizację na piątej pozycji.



W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostatnia finałowa runda czempionatu.



Klasyfikacja IX rundy:
1. Nicolas Covatti 16 (2,2,3,3,3,3) + 1.miejsce w finale
2. Paweł Miesiąc 18 (3,3,3,3,3,3) + 2.miejsce w finale
3. Facundo Albin 14 (3,3,3,2,2,1) + 3.miejsce w finale
4. Fernando Garcia 12 (3,2,1,3,1,2) + 4.miejsce w finale
5. Dawid Stachyra 15 (2,3,2,3,3,2) + upadek w finale
6. Maximiliano Westdorp 9 (3,3,2,1,0,0)
7. Witalij Łysak 8 (1,1,1,2,2,1)
8. Sebastian Clemente 7 (u,1,2,1,3,0)
9. Jonathan Iturre 7 (1,2,0,2,2,0)
10. Milen Manew 7 (2,2,1,1,1,0)
11. Julio Romano 5 (1,0,1,2,1)
12. Guglielmo Franchetti 4 (0,1,3,0,u)
13. Lucas Torresi 4 (2,0,0,0,2)
14. Christian Zubillaga 4 (1,1,2,0,u)
15. Santiago Martinez 1 (0,0,0,1,w)
16. Gustavo Curzio 0 (0,0,0,0,0)
17. Nestor Vilar 0 (0,0,0,0,0)
18. Sebastian Arend 0 (-,0,0,0,-)
19. Facundo Cuello 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Westdorp, Torresi, Zubillaga, Cuello
Bieg 2: Albin, Covatti, Romano, Martinez, Curzio
Bieg 3: Garcia, Manew, Łysak, Franchetti, Vilar
Bieg 4: Miesiąc, Stachyra, Iturre, Clemente (u)
Bieg 5: Albin, Iturre, Łysak, Torresi, Arend
Bieg 6: Miesiąc, Covatti, Franchetti, Curzio
Bieg 7: Westdorp, Garcia, Clemente, Romano, Vilar
Bieg 8: Stachyra, Manew, Zubillaga, Martinez
Bieg 9: Covatti, Stachyra, Garcia, Torresi, Arend
Bieg 10: Albin, Clemente, Manew, Curzio
Bieg 11: Miesiąc, Westdorp, Łysak, Vilar, Martinez
Bieg 12: Franchetti, Zubillaga, Romano, Iturre
Bieg 13: Miesiąc, Romano, Manew, Torresi, Arend
Bieg 14: Garcia, Iturre, Martinez, Curzio
Bieg 15: Stachyra, Albin, Westdorp, Franchetti, Vilar
Bieg 16: Covatti, Łysak, Clemente, Zubillaga
Bieg 17: Clemente, Torresi, Martinez (w), Franchetti (u)
Bieg 18: Stachyra, Łysak, Romano, Curzio
Bieg 19: Covatti, Iturre, Manew, Westdorp, Vilar
Bieg 20: Miesiąc, Albin, Garcia, Zubillaga (u)
Półfinał 1: Miesiąc, Stachyra, Łysak, Westdorp, Iturre
Półfinał 2: Covatti, Garcia, Albin, Manew, Clemente
Finał: Covatti, Miesiąc, Albin, Garcia, Stachyra (u)

 

argentyna 2016 ix runda

                              Podium IX rundy Indywidualnych Mistrzostw Argentyny (Nicolas Covatti, Paweł Miesiąc, Facundo Albin)


Klasyfikacja generalna TOP 10:
1. Nicolas Covatti 143
2. Dawid Stachyra 136
3. Paweł Miesiąc 127
4. Jonathan Iturre 115
5. Facundo Albin 111
6. Guglielmo Franchetti 77
7. Fernando Garcia 66
8. Julio Romano 61
9. Witalij Łysak 59
10. Sebastian Clemente 50


źródło: inf.własna

Katarzyna Biskup

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

SPEEDWAY.info - sonda

Kiedy rozpocznie się sezon?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

SPEEDWAY.informacje z Twittera

EkstraligaTV
EkstraligaTV Inauguracja #PGEEkstraliga 2020 LIVE 12.06 @ELEVENSPORTSPL 1: #WROLUB #CZEGRU 14.06 @nSport_plus : #RYBZIE #GORLES #PGEE | #PGEEkstraliga pic.twi...
godzina 11:00 / 26.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Najnowszy komunikat PZM dotyczący treningów na torach żużlowych i miniżużlowych. #PGEE | #PGEEkstraliga speedwa...
godzina 07:00 / 26.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Guten Morgen an die Fans aus Deutschland W @eliga_manager będą mogli wziąć udział także niemieccy kibice, gdzie mogą zmierzyć się między sobą o miano najlepszego menedżera #PGEE | #PGEEkstraliga | #EligaManager pic.twi...
godzina 06:00 / 25.05.2020

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno - - -
 2. Betard Sparta Wrocław - - -
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 4. Stelmet Falubaz Zielona Góra - - -
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 6. Motor Lublin - - -
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. - - -
 8. ROW Rybnik - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Poole Pirates 24 52 +60
 2. Swindon Robins 24 50 +153
 3. Wolverhampton Wolves 24 43 +45
 4. Ipswich Witches 24 42 -27
 5. Belle Vue Aces 24 41 +10
 6. King's Lynn Stars 24 31 -12
 7. Peterborough Panthers 24 20 -212

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 4/4

 1. Mikkel Michelsen
  Dania 45
 2. Grigorij Łaguta
  Rosja
45
 3. Leon Madsen   Dania 39
 4. Kacper Woryna
  Polska
39
 5. Bartosz Smektała
  Polska
36
 6. Michael Jepsen Jensen   Dania 35
 7. Nicki Pedersen
  Dania 33
 8. Paweł Przedpełski
  Polska
27
 9. Jarosław Hampel   Polska 25
10. Kai Huckenbeck
  Niemcy
24
11. Vaclav Milik
  Czechy
22
12. Antonio Lindbaeck   Szwecja 22
13. Robert Lambert
  W. Brytania
18
14. Anders Thomsen   Dania 14
15. David Bellego   Francja 14

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2019