flaga australiaflaga nowazelandiaOstatki sezonu 2016/2017 z Nowej Zelandii i Australii. Pod nazwą speedway można tam spotkać wszystko poza klasycznym żużlem. Niestety ostanie zawody to dodatki do imprez sidecarów, stock carów i innych wynalazków motoryzacyjnych ścigających się na owalnych torach.

flaga nowazelandiaflaga australiaW Nowej Zelandii i Australii najważniejsze rozstrzygnięcia mamy już za sobą czyli rozdano tytuły mistrzowskie. Obecnie na torach organizuje się przed wszystkim zawody klubowe.Szkoda, że brakuje Europejczyków na torach Oceanii.

2015 masters s1flaga australiaW sobotę na torze w Kurri Kurri rozegrano ostatnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii, którą zwyciężył Brady Kurtz. Indywidualnym Mistrzem Australii został Sam Masters, który zapewnił sobie tytuł wygrywając bieg barażowy.

2016 sedgmen j1flaga australiaW środę na torze w Underze rozegrano III rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Triumfaotrem został Justin Sedgmen, który w biegu finałowym pokonał Sama Mastersa, Maxa Fricke oraz Troya Batchelor. Ostatnia runda odbędzie się na torze w Kuri Kuri 14 stycznia.

2015 masters s1flaga australiaW sobotę na torze w Mildurze rozegrano II rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą został Sam Masters, który w biegu finałowym pokonał Maxa Fricke oraz Davey Watta. Pechowcem okazał się Justin Sedgmen, który został wykluczony za upadek w biegu finałowym. Trzecia runda została zaplanowana na 11 stycznia na torze w Underze.

2014 watt dflaga australiaW środę na torze w Gillman rozegrano I rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą został Davey Watt, który w biegu finałowym pokonał Justina Sedgmana, Troya Batchelora oraz Nicka Morrisa. Obrońca tytułu - Brady Kurtz uplasował się na odległej dwunastej pozycji z dorobkiem 5 punktów. Druga runda odbędzie się 7 stycznia na torze w Mildurze.

2015 kurtz b1flaga australiaW niedzielę na torze w Mildurze rozegrano ostatni turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą czwartego finału został Justin Sedgmen przed Maxem Fricke oraz Samem Mastersem. Tytuł mistrzowski wywalczył natomiast Brady Kurtz, srebrny medal Sam Masters, a brąz Max Fricke.

2015 kurtz b1flaga australiaW piątek na torze w Gillman rozegrano trzeci turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą został Brady Kurtz, który w biegu finałowym pokonał Rohana Tungatea, Justina Sedgmena oraz Sama Mastersa. Ostatni turniej zaplanowano na niedzielę w Mildurze.

2015 morris n1flaga australiaW środę na torze w Underze rozegrano drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą tego turnieju został Nick Morris, który w biegu finałowym pokonał Masona Camptona oraz Sama Mastersa. O sporym pechu może mówić najskuteczniejszy tego dnia Brady Kurtz, który został wykluczony. Kolejny turniej finałowy zostanie rozegrany na torze w Gillman w najbliższy piątek.

2015 tungate r1flaga australiaRohan Tungate został zwycięzcą pierwszego turnieju finałowego Indywidualnych Mistrzostw Australii, który rozegrano w sobotę na torze w Kurri Kurri. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Sam Masters, a trzeci był Max Fricke. Drugi finałowy turniej zaplanowano na 6 stycznia. Czempiona Austarlii poznamy najpóźniej 10 stycznia podczas ostatniego, czwartego finału w Mildurze.