IM Australii: Nick Morris wygrywa drugi turniej finałowy

2015 morris n1flaga australiaW środę na torze w Underze rozegrano drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zwycięzcą tego turnieju został Nick Morris, który w biegu finałowym pokonał Masona Camptona oraz Sama Mastersa. O sporym pechu może mówić najskuteczniejszy tego dnia Brady Kurtz, który został wykluczony. Kolejny turniej finałowy zostanie rozegrany na torze w Gillman w najbliższy piątek.



Klasyfikacja końcowa:
1. Nick Morris 12 (3,2,1,3,3) + 1 miejsce w finale A
2. Mason Campton 12 (1,3,3,2,3) + 2 miejsce w finale A
3. Sam Masters 11 (3,3,3,2,0) + 1 miejsce w finale B + 3 miejsce w finale A
4. Brady Kurtz 14 (2,3,3,3,3) + wykluczenie w finale A
5. Max Fricke 11 (2,2,3,3,1) + 2 miejsce w finale B
6. Jack Holder 11 (2,3,2,2,2) + 3 miejsce w finale B
7. Brodie Waters 10 (2,2,2,3,1) + 4 miejsce w finale B
8. Rohan Tungate 8 (3,t,2,1,2)
9. Jordan Stewart 7 (1,2,w,1,3)
10. Alan McDonald 4 (0,1,1,2,d)
11. Tyron Proctor 4 (1,u/w,1,d,2)
12. Justin Sedgmen 3 (3,u,-,-,-)
13. Josh Pickering 3 (0,1,1,1,0)
14. Josh McDonald 2 (2,0,d)
15. Kieran Sproule 1 (1,0,-,-,-)
16. Cooper Riordan 1 (0,1,u/w,-,-)
17. Josh Grajczonek 0 (u,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Masters, Fricke, Proctor, Riordan
Bieg 2: Morris, Kurtz, Campton, A.McDonald
Bieg 3: Sedgmen, Holder, Stewart, Pickering
Bieg 4: Tungate, Waters, Sproule, Grajczonek (u)
Bieg 5: Holder, Fricke, A.McDonald, Sproule
Bieg 6: Masters, Morris, Pickering
Bieg 7: Campton, Stewart, Proctor (u/w), Tungate (t)
Bieg 8: Kurtz, Waters, Riordan, Sedgmen (u)
Bieg 9: Fricke, Waters, Morris, Stewart (w)
Bieg 10: Masters, Tungate, A.McDonald
Bieg 11: Kurtz, Holder, Proctor
Bieg 12: Campton, J.McDonald, Pickering, Riordan (u/w)
Bieg 13: Fricke, Campton
Bieg 14: Kurtz, Masters, Stewart, J.McDonald
Bieg 15: Waters, A.McDonald, Pickering, Proctor (d)
Bieg 16: Morris, Holder, Tungate
Bieg 17: Kurtz, Tungate, Fricke, Pickering
Bieg 18: Campton, Holder, Waters, Masters
Bieg 19: Morris, Proctor, J.McDonald (d)
Bieg 20: Stewart, A.McDonald (d)
Finał B: Masters, Fricke, Holder, Waters
Finał A: Morris, Campton, Masters, Kurtz (w)


źródło: speedwayupdates.proboards.com

Katarzyna Biskup

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9/10.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 43:47
Wrocław - Leszno 46:44
Gorzów - Lublin 47:43

Gorzów - Częstochowa 49:41

Częstochowa - Leszno 41:49

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno 51:39
Toruń - Gdańsk 55:35
Ostrów - Tarnów 50:40
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów 46:44
Rawicz - Poznań 51:37
Opole - Krosno 39:50

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 9 18 +98
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Motor Lublin 9 11 +32
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 8 11 +44
 5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 8 4 -48
 8. PGG ROW Rybnik 8 2 -171

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 6 12 +134
 2. Unia Tarnów 6 8 +2
 3. Orzeł Łódź 6 6 +12
 4. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 6 -10
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 6 -34
 7. Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 2 4 +49
 2. SpecHouse PSŻ Poznań 2 2 +26
 3. RTŻ Rzeszów 2 2 +26
 4. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 2 2 -24
 5. MSC Wittstock 2 2 -38
 6. OK Bedmet Kolejarz Opole 2 0 -39

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Niklas Sayrio   Finlandia -
 2. Alexander Woentin   Szwecja -
 3. Dominik Kubera   Polska -
 4. Witaly Kotlyar   Rosja -
 5. Daniel Bewley   W. Brytania -
 6. Jan Kvech   Czechy -
 7. Jaimon Lidsey   Australia -
 8. Mads Hansen   Dania -
 9. Wiktor Lampart   Polska -
10. Oleg Mihaylovs   Łotwa -
11. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina -
12. Steven Goret   Francja -
13. Lucke Becker   USA -
14. Mattia Lenarduzzi   Włochy -
15. Lukas Fienhage   Niemcy -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020