2013 milik v2flaga czechyW rozegranym dziś w Pradze I finale Indywidualnych Mistrzostw Czech bezkonkurencyjny okazał się Vaclav Milik. Reprezentant Betardu Sparty Wrocław w pokonanym polu pozostawił Jozefa Franca oraz Hynka Stichauera.

flaga czechy2014 suchanek tW Pardubicach rozegrano dzisiaj (20.04) pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Czech, zwyciężyła drużyna z Pragi przed gospodarzami a trzecie miejsce wywalczył team z słowackiej Żarnowicy.

flaga czechy2014 franc j1W Pradze rozegrano tradycyjny turniej Praga Open otwierający sezon żużlowy u naszych południowych sąsiadów. W zawodach oprócz zawodników czeskich wystartowało dwóch zawodników z Polski, Sebastian Ułamek i Tomasz Dutka oraz Niemcy Ronny Weis i Richard Geyer. 

flaga czechy2015 krcmar e1 Na praskiej markecie we wtorek (4.04) rozegrano punktowany trening z udziałem ekip juniorskich Czech, Danii i Szwecji. Zwyciężyli młodzi podopieczni Hansa Nielsen, którzy miel najbardziej wyrównany skład przed Szwecją i drużyną gospodarzy.

2016 milik v1flaga czechyW miniony weekend w Pardubicach odbył się turniej w ramach Indywidualnego Pucharu Czech. Vaclav Milik potwierdził swoją wysoką formę w kończącym się już sezonie. Zawodnik na co dzień startujący w barwach Betard Sparty Wrocław zawody zakończył z kompletem punktów zajmując tym samym pierwsze miejsce.

2016 milik v1Zlata Prilba Pardubice już przed rozegraniem ostatniej rundy mistrzostw zapewnił sobie tytuł mistrza kraju. Liderem Pardubic nie tylko w tym turnieju był Vaclav Milik.

2014 ljung p3flaga czechyPeter Ljung zwyciężył w Memoriale Lubosa Tomicka, rozgrywanym w poniedziałek (19 września) na torze w Pradze. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, podium uzupełnił Matej Kus. Turniej przerwano po 12. biegu z powodu opadów deszczu.

 

zlata prilba pardubice2015 sajfutdinow 1W niedzielne popołudnie (18.09), na stadionie w czeskich Pardubiach, odbyła się 68. Złota Prilba, która w tym roku trafiła w ręce Emila Sajfutdinowa. Podium uzupełnili Rune Holta i Martin Smoliński. W finale pocieszenia zwycięstwo odniósł Grzegorz Zengota. Trzeci z Polaków biorących udział w rywalizacji, Tobiasz Musialak, zakończył rywalizację na etapie ćwierćfinałów.

2015 jakobsen f1W sobotnie popołudnie na torze w Pardubicach rozegrano 42 edycję turnieju o Zlatą Suchę. Zwycięzcą został Fredrik Jakobsen, który w finałowym biegu pokonał Marcina Nowaka, Adama Ellisa, Adriana Cyfera, Zdenka Holuba oraz Daniela Kaczmarka.

zlata prilba pardubice18 września (niedziela) po raz 68. odbędzie się Złota Prilba w Pardubicach. Poznaliśmy już listę startową owych zawodów. Wśród 36. zawodników ujrzymy trzech reprezentantów Polski: Rune Holtę, Grzegorza Zengotę i Tobiasza Musielaka.