2017 drabik m22017 smektala b1Maksym Drabik niepokonany podczas pierwszego turnieju finałowego Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław zdobył komplet punktów na poznańskim Golęcinie. Drugie miejsce zajął Bartosz Smektała, trzeci był Jewgienij Kostygow. Kolejny z Polaków, Dominik Kubera znalazł się tuż za podium.

logo u212017 woryna k1Kacper Woryna jest jednym z czterech reprezentantów Polski, którzy startować będą w tegorocznym cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship. Zawodnik ROW-u Rybnik jest w trakcie najlepszego sezonu w karierze, a medal mistrzostw świata juniorów jest w jego zasięgu.

J2015 lorek t12017 drabik m2uż w najbliższą niedzielę czeka nas pierwsza runda cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, czyli rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów, które odbędą się w Poznaniu. O przewidywania przed nią zapytano komentatora żużlowego, Tomasza Lorka.

logo u21W najbliższą niedzielę 23 lipca br. na stadionie Olimpii w Poznaniu odbędzie pierwszy z trzech finałów Indywidulanych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu pod nazwą EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pozostałe dwa turnieje zaplanowane zostały na 8 września (Güstrow, Niemcy) i 29 września (Pardubice, Czechy).

logo u212016 bajerski t1Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza runda cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Na pierwszy ogień idzie Poznań, który świetnie zna Tomasz Bajerski. Trener PSŻ-u twierdzi, że warto te zawody obejrzeć i wierzy, że będzie głośno przede wszystkim o dobrych występach Biało-Czerwonych.

logo u212015 krcmar e1Eduard Krcmar to jedyny reprezentant Czech w tegorocznej stawce EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która już w niedzielę 23 lipca zainauguruje walkę o punkty w Poznaniu.

logo u212015 kurtz b1Brady Kurtz jest jednym z trzech Australijczyków, który walczyć będą o miano najlepszego młodzieżowca w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Sezon 2017, dla „Eddie’go”, jest jak dotąd najlepszym w jego karierze, a fakt ten sprawia, że Kurtz, jest jednym z kandydatów do zdobycia medalu w juniorskim czempionacie.

logo u21Jack Holder to czwarty junior ubiegłorocznego cyklu IMŚJ. Najmłodszy z klanu Holderów jest jednym z trzech reprezentantów Australii, którzy wystartują w tegorocznej edycji EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship.

logo u212017 lambert r1Robert Lambert to jedyny reprezentant Wielkiej Brytanii w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. „Ruthless” to również brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z ubiegłego sezonu.

logo u21Maksym Drabik, Dominik Kubera, Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna walczyć będą o medale w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pierwsza runda zmagań najlepszych młodzieżowców na świecie odbędzie się w najbliższą niedzielę w Poznaniu.