Liga szwedzka w TV

SzwecjaOd dzisiaj widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli oglądać mecze nowego sezonu szwedzkiej ligi żużlowej (Bauhaus-Ligan). Stacja pokaże na swoich antenach wybrane spotkania jednej z najsilniejszych lig na świecie. Rozgrywki budzą duże zainteresowanie wśród polskich fanów speedwaya, bo na szwedzkich torach występuje ponad 20 przedstawicieli naszego kraju z Bartoszem Zmarzlikiem i Maciejem Janowskim na czele.

Na początek transmitowane będzie wyjazdowe starcie broniących tytułu mistrzowskiego Lejonen Speedway z Västervik Speedway. W barwach gospodarzy pojadą tacy zawodnicy jak Bartosz Smektała, Gleb Czugunow czy Tai Woffinden, natomiast po stronie gości kibicom zaprezentują się między innymi Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera i Peter Ljung.

Polecamy we wtorek, 2 maja:

18:55, Eleven Sports 3, Bauhaus-Ligan: Västervik Speedway – Lejonen Speedway

źródło:informacja prasowa

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf