Strona 5 z 34

Zdjęcie tygodnia SPEEDWAY.info.pl

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 2018

1. Tai Woffinden   W. Brytania 139
2. Bartosz Zmarzlik   Polska 129
3. Fredrik Lindgren   Szwecja 109
4. Maciej Janowski   Polska 104
5. Greg Hancock   USA 102
6. Artiom Łaguta   Rosja 97
7. Jason Doyle   Australia 93
8. Emil Sajfutdinow   Rosja 89
9. Patryk Dudek   Polska 84
10. Matej Zagar   Słowenia 79
11. Nicki Pedersen   Dania
74
12. Chris Holder   Australia 65
13. Martin Vaculik   Słowacja 52
14. Przemysław Pawlicki   Polska
36
15. Niels-Kristian Iversen   Dania 36
16. Craig Cook   W. Brytania 30

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenTai Woffinden

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 14 29 168
 2. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 14 21 43
 3. forBET Włókniarz Częstochowa  14 19 2
 4. Betard Sparta Wrocław 14 19 54
 5. Get Well Toruń 14 18 -19
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 14 12 -86
 7. Falubaz Zielona Góra 14 10 -64
 8. Grupa Azoty Unia Tarnów 14 10 -98

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 pawlicki pi1Piotr Pawlicki

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 14 26 187
 2. ROW Rybnik 14 23 180
 3. Car Gwarant Start Gniezno 14 23 66
 4. Lokomotiv Daugavpils 14 21 -4
 5. Orzeł Łódź 14 18 47
 6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 15 40
 7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -148
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 14 5 -368

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2018

lublin 2017Speed Car Motor Lublin

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 12 29 194
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  12 24 124
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 12 16 1
 4. OK Kolejarz Opole 12 15 -29
 5. Iveston PSŻ Poznań 12 11 -27
 6. Polonia Bydgoszcz 12 8 -136
 7. KSM Krosno 12 2 -147

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2018

rzeszow logoStal Rzeszów

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. King's Lynn Stars 24 53 +96
 2. Somerset Rebels 24 47 +58
 3. Poole Pirates 24 44 +95
 4. Belle Vue Aces 23 40 +55
 5. Swindon Robins 23 35 -16
 6. Wolverhampton Wolves 24 34 -74
 7. Leicester Lions 24 23 -214

Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 20 45 +28
 2. Glasgow Tigers 20 40 +63
 3. Workington Comets 19 39 +48
 4. Lakeside Hammers 19 38 +95
 5. Berwick Bandits 20 37 +50
 6. Edinburgh Monarchs 20 35 +121
 7. Ipswich Witches 20 31 +35
 8. Newcastle Diamonds 20 28 -57
 9. Scunthorpe Scorpions 20 27 -87
 10. Redcar Bears 20 24 -191
11. Sheffield Tigers 20 17 -105

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Poole Pirates

Robert Lambert

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 14 27 +116
 2. Rospiggarna Hallstavik 14 23 +101
 3. Smederna Eskilstuna 14 23 +91
 4. Elit Vetlanda 14 23 +48
 5. Vastervik Speedway 14 16 -34
 6. Indianerna Kumla 14 14 -92
 7. Lejonen Gislaved 14 10 -67
 8. Masarna Avesta 14 3 -163

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Fredrik Lindgren

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Region Varde 12 24 536
 2. Fjelsted 12 22 539
 3. Slangerup 12 17 514
 4. Grindsted 12 13 502
 5. Holsted 12 13 511
 6. Holstebro 12 11 495
 7. Esbjerg 12 5 464
         

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2015 iversen n3

Region Varde

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 2018

 1. Leon Madsen   Dania 56
 2. Jarosław Hampel   Polska 45
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
41
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 40
 5. Antonio Lindback   Szwecja 40
 6. Emil Sajfutdinow
  Rosja
39
 7. Peter Kildemand   Dania 32
 8. Vaclav Milik
  Czechy
32
 8. Kai Huckenbeck   Niemcy 26
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
26
11. Krzysztof Kasprzak   Polska 24
12. Piotr Pawlicki   Polska 20
13. Andrzej Lebiediew   Łotwa
20
14. Andreas Jonsson   Szwecja
19
15. Kacper Woryna
  Polska
13
16. Kevin Woelbert   Niemcy 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Leon Madsen

Klasyfikacja IMŚJ 2018

 1. Bartosz Smektała   Polska 56
 2. Maksym Drabik   Polska 54
 3. Robert Lambert   W. Brytania 48
 4. Dominik Kubera   Polska 37
 5. Andreas Lyager   Dania 29
 6. Patrick Hansen flaga australia  Dania 25
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 25
 8. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 9. Robert Chmiel   Polska 15
10. Daniel Kaczmarek   Polska 15
11. Joel King   Szwecja 14
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. Nick Skorja   Słowenia 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
15. Gleb Czugunow   Rosja 7

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bBartosz Smektała

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl