Na co stać Ekantor.pl Team w Rzeszowie?

Drukuj
Speedway Best Pairs

025

Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Teamu. Patryk Dudek oraz Piotr Protasiewicz, zajęli na toruńskiej Motoarenie dopiero piątą pozycję. Jak pokazują wyniki osiągane przez zawodników Tomasza Walczaka na początku sezonu – druga runda SBP, która już 20 kwietnia odbędzie się w Rzeszowie, może należeć do nich!

speedway pairs logoCzy po zawodach w Rzeszowie, Tomasz Walczak potwierdzi, że pierwsza runda SBP była dla jego zawodników tylko „wypadkiem” przy pracy? Patrząc na wyniki osiągane w zawodach ligowych, jest na to duża szansa. Zawodnicy Ekantor.pl Team w składzie: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota byli liderami Falubazu Zielona Góra w pierwszych dwóch spotkaniach PGE Ekstraligi. Co więcej, zarówno „Pepe” jak i „Zengi” osiągnęli dwucyfrowe wyniki w eliminacjach do Złotego Kasku.
Oto jak przedstawiały się wyniki zawodników Tomasza Walczaka:

 

Patryk Dudek

Mecz przeciwko Unii Tarnów: 7 pkt. (1,3,0,0,3)

Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 15 pkt. (3,3,3,3,3)

Piotr Protasiewicz

Mecz przeciwko Unii Tarnów: 6 pkt. (2,2,1,1,0)

Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 12 pkt. (3,2,3,3,1)

El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 10 pkt. (1,3,3,1,2)

Grzegorz Zengota

Mecz przeciwko Unii Tarnów: 10+1 pkt. (3,2*,2,3,0)

Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 6+3 pkt. (0,2*,2*,2*,0)

El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 13 pkt. (3,2,3,2,3)

 

Warto również zwrócić uwagę, jak zawodnicy Ekantor.pl Team, punktowali w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, w sezonie 2016. Zawody odbywały się wówczas w Landshut, na torze, który długością, jest zbliżony do toru, przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Przypomnijmy, że „Duzers” reprezentował wówczas Boll Team, z kolei Protasiewicz i Zengota, startowali w barwach eport2000.pl Team.

Patryk Dudek (Boll Team) – 4+1 pkt. (0,-,1*,-,d,3)
Piotr Protasiewicz (eport2000.pl Team) – 9+1 pkt. (3,2,-,1*,-,3)

Grzegorz Zengota (eport2000.pl Team) – 9 pkt. (1,-,3,2,2,1,)

Jaki zatem cel na drugą rundę SBP w Rzeszowie mają zawodnicy Ekantor.pl Team? Co ciekawe, podopieczni Tomasza Walczaka, nie mieli zbyt dużo okazji do startowania na torze
przy ul. Hetmańskiej 69. Ten fakt, nie załamuje jednak menadżera drużyny.

- Mam w swoim zespole klasowych zawodników. Wystarczy przypomnieć sukces Patryka Dudka z minionego sezonu, który wywalczył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata. Myślę zatem,
że żaden tor i żadna nawierzchnia nie będzie stanowić problemu dla moich zawodników – powiedział Tomasz Walczak, menadżer Ekantor.pl Team.

 

 

Zawody Speedway Best Pairs w Rzeszowie planowane są na 20 kwietnia (początek o godz. 20:00). Wejściówki nabywać można za pośrednictwem portalu www.eventim.pl (www.bit.ly/SBP_Rzeszow_bilety1), w siedzibie rzeszowskiego klubu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 16:00 oraz w punkcie informacyjnym Millenium Hall (poziom 0).

Ceny biletów przestawiają się następująco:

Bilet normalny: 30 zł

Bilet ulgowy: 20 zł

Program zawodów: 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje: uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia – 1992 i młodsi wraz z legitymacją studencką), emerytom i rencistom. Dzieci do 7 roku życia – wstęp darmowy.

 

 źródło:informacja prasowa