Więcej żużla w TV! Polska stacja będzie pokazywać ligę duńską

DaniaGrupa Eleven Sports Polska nabyła prawa do transmisji meczów duńskiej Speedwayligaen. Począwszy od środy 24 maja na kanałach nadawcy będzie można oglądać po jedynym pojedynku każdej kolejki. To kolejne żużlowe prawa zakupione przez Eleven Sports. 

 

Od kilku lat na kanałach grupy Eleven Sports kibice żużla mogą oglądać dwa, najczęściej piątkowe, mecze PGE Ekstraligi i po jednym w każdej kolejce pojedynku ligi szwedzkiej. Dodatkowo stacja pokazuje dwa magazyny żużlowe poświęcone Najlepszej Żużlowej Lidze Świata - w czwartki i w poniedziałki. Teraz do gamy żużlowych transmisji dołączają regularne relacje Speedwayligaen Danmark.  

- Poszerzenie oferty o kolejne rozgrywki jest potwierdzeniem, że Eleven Sports mocno i konsekwentnie stawia na żużel. Dzięki transmisjom meczów PGE Ekstraligi, Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w tym sezonie w każdym tygodniu odbywania się zawodów naszych widzów czekają trzy wieczory ze speedwayem w najlepszym światowym wydaniu. Liczymy na wielkie emocje i świetne występy Polaków, których wielu można oglądać na torach nie tylko w naszym kraju, ale także w Szwecji i Danii - mówi, cytowany przez portal wirtualnemedia.pl, Patryk Mirosławski, chief operating officer w Eleven Sports.

Mecze ligi duńskiej rozgrywane są w środy o godzinie 18:30. W każdej kolejce kibice są świadkami trzech pojedynków. Na razie nie wiadomo, które spotkanie 6 rundy spotkań Speedwayligaen Danmark będzie można zobaczyć na antenach Eleven Sports. 

 

 

Źródło: inf.własna / wirtualnemedia.pl

Maciej Uszko's Avatar

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf