Poniedziałek na Wyspach

1 IMG 0119 W poniedziałkowy wieczór odbyły się trzy mecze SGB Premiership. Wszystkie trzy mecze padły łupem gopsodarzy. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań. 

 

anglia swindonSwindon Robins: 51
1. Nick Morris (W,W) -
2. David Bellego (3,3,2*,1,2*) 11+2
3. Adam Ellis (3,1*,3,3,1) 11+1
4. Tobiasz Musielak (2*,2,W,3) 7+1
5. Troy Batchelor (3,1,3,D,3,3) 13
6. Dimitri Berge (G) (D,3,3,D,1) 7
7. Jack Smith (1,0,1) 2

anglia leicesterLeicester Lions: 39
1. Hans Andersen (1*,3,2,3,1,2) 12+1
2. Charles Wright (2,0,1,2*,0) 5+1
3. Josh Auty (0,0,2) 2
4. Ricky Wells (1,2,0,2) 5
5. Scott Nicholls (2,2,2,0) 6
6. Connor Mountain (3,1*,1*) 5+2
7. Stuart Robson (2*,1*,D,1*,0) 4+3

Bieg po biegu:
1. D. Bellego, C. Wright, H. Andersen, N. Morris (W) 3:3 (3:3)
2. C. Mountain, S. Robson, J. Smith, D. Berge (G) (D) 1:5 (4:8)
3. A. Ellis, T. Musielak, R. Wells, J. Auty 5:1 (9:9)
4. T. Batchelor, S. Nicholls, S. Robson, J. Smith 3:3 (12:12)
5. H. Andersen, T. Musielak, A. Ellis, C. Wright 3:3 (15:15)
6. D. Bellego, S. Nicholls, C. Mountain, N. Morris (W) 3:3 (18:18)
7. D. Berge (G), R. Wells, T. Batchelor, J. Auty 4:2 (22:20)
8. D. Berge (G), D. Bellego, C. Wright, S. Robson (D) 5:1 (27:21)
9. A. Ellis, S. Nicholls, C. Mountain, T. Musielak (W) 3:3 (30:24)
10. T. Batchelor, H. Andersen, D. Bellego, R. Wells 4:2 (34:26)
11. H. Andersen, C. Wright, J. Smith, T. Batchelor (D) 1:5 (35:31)
12. A. Ellis, J. Auty, S. Robson, D. Berge (G) 3:3 (38:34)
13. T. Batchelor, D. Bellego, H. Andersen, S. Nicholls 5:1 (43:35)
14. T. Musielak, R. Wells, D. Berge (G), S. Robson 4:2 (47:37)
15. T. Batchelor, H. Andersen, A. Ellis, C. Wright 4:2 (51:39)

anglia kings lynnKing's Lynn Stars: 46
1. Niels Kristian Iversen (2,3,0,2*,1) 8+1
2. Michael Palm Toft (0,1,1,3) 5
3. Tyron Proctor (1,0,3) 4
4. Thomas Joergensen (3,2,3,3) 11
5. Robert Lambert (2,3,1,2,3,3) 14
6. Simon Lambert (0,0,1*,0) 1+1
7. Jason Garrity (2,1*,0,U) 3+1

anglia poolPoole Pirates: 44
1. Brady Kurtz (3,3,0,1) 7
2. Josh Grajczonek (1,1,3,3,0) 8
3. Kacper Woryna (0,1*,1*,1*) 3+3
4. Richie Worrall (2,2,2,1*) 7+1
5. Chris Harris (3,2,2,U,2) 9
6. Frederik Jakobsen (1,0,0) 1
7. Nicolai Klindt (3,0,2*,2,2) 9+1

Bieg po biegu:
1. B. Kurtz, N. K. Iversen, J. Grajczonek, M. Palm Toft 2:4 (2:4)
2. N. Klindt, J. Garrity, F. Jakobsen, S. Lambert 2:4 (4:8)
3. T. Joergensen, R. Worrall, T. Proctor, K. Woryna 4:2 (8:10)
4. C. Harris, R. Lambert, J. Garrity, N. Klindt 3:3 (11:13)
5. B. Kurtz, T. Joergensen, J. Grajczonek, T. Proctor 2:4 (13:17)
6. N. K. Iversen, C. Harris, M. Palm Toft, F. Jakobsen 4:2 (17:19)
7. R. Lambert, R. Worrall, K. Woryna, S. Lambert 3:3 (20:22)
8. J. Grajczonek, N. Klindt, M. Palm Toft, J. Garrity 1:5 (21:27)
9. T. Joergensen, C. Harris, R. Lambert, F. Jakobsen 4:2 (25:29)
10. M. Palm Toft, R. Worrall, K. Woryna, N. K. Iversen 3:3 (28:32)
11. J. Grajczonek, R. Lambert, S. Lambert, B. Kurtz 3:3 (31:35)
12. T. Proctor, N. Klindt, K. Woryna, J. Garrity (U) 3:3 (34:38)
13. R. Lambert, N. K. Iversen, B. Kurtz, C. Harris (U) 5:1 (39:39)
14. T. Joergensen, N. Klindt, R. Worrall, S. Lambert 3:3 (42:42)
15. R. Lambert, C. Harris, N. K. Iversen, J. Grajczonek 4:2 (46:44)

anglia wolverhamptonWolverhampton Wolves: 49
1. Jacob Thorssell (3,3,2,1*,3) 12+1
2. Ashley Morris (2*,1,2,0) 5+1
3. Kyle Howarth (0,1,0,3) 4
4. Sam Masters (3,0,2,3) 8
5. Rory Schlein (1*,3,2,2,0) 8+1
6. Cameron Heeps (3,0,1*,2*) 6+2
7. Nathan Greaves (2*,2,1*,1) 6+2

anglia belle vue 2017Belle Vue Aces: 41
1. Craig Cook (1,2*,1,3,3,2) 12+1
2. Steve Worrall (0,3,W,0) 3
3. Dan Bewley (2,2,1,2) 7
4. Rohan Tungate (1*,1*,3,W) 5+2
5. Max Fricke (3,2,3,0,1*) 9+1
6. Jye Etheridge (1,0,1) 2
7. Damian Dróżdż (W,0,3,U) 3

Bieg po biegu:
1. J. Thorssell, A. Morris, C. Cook, S. Worrall 5:1 (5:1)
2. C. Heeps, N. Greaves, J. Etheridge, D. Dróżdż (W) 5:1 (10:2)
3. S. Masters, D. Bewley, R. Tungate, K. Howarth 3:3 (13:5)
4. M. Fricke, N. Greaves, R. Schlein, D. Dróżdż 3:3 (16:8)
5. S. Worrall, C. Cook, K. Howarth, S. Masters 1:5 (17:13)
6. J. Thorssell, M. Fricke, A. Morris, J. Etheridge 4:2 (21:15)
7. R. Schlein, D. Bewley, R. Tungate, C. Heeps 3:3 (24:18)
8. D. Dróżdż, A. Morris, N. Greaves, S. Worrall (W) 3:3 (27:21)
9. M. Fricke, S. Masters, C. Cook, K. Howarth 2:4 (29:25)
10. R. Tungate, J. Thorssell, D. Bewley, A. Morris 2:4 (31:29)
11. C. Cook, R. Schlein, C. Heeps, S. Worrall 3:3 (34:32)
12. K. Howarth, D. Bewley, N. Greaves, D. Dróżdż 4:2 (38:34)
13. C. Cook, R. Schlein, J. Thorssell, M. Fricke 3:3 (41:37)
14. S. Masters, C. Heeps, J. Etheridge, R. Tungate (W) 5:1 (46:38)
15. J. Thorssell, C. Cook, M. Fricke, R. Schlein 3:3 (49:41)

źródło: speedwayupdates.proboards.com

 

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!