Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 6/11

1. Tai Woffinden   W. Brytania 91
2. Fredrik Lindgren   Szwecja 74
3. Maciej Janowski   Polska 70
4. Bartosz Zmarzlik   Polska 69
5. Emil Sajfutdinow   Rosja 62
6. Patryk Dudek   Polska 56
7. Greg Hancock   USA 56
8. Artiom Łaguta   Rosja 53
9. Matej Zagar   Słowenia 50
10. Nicki Pedersen   Dania
46
11. Jason Doyle   Australia 44
12. Chris Holder   Australia 43
13. Przemysław Pawlicki   Polska
27
14. Craig Cook   W. Brytania 21
15. Martin Vaculik   Słowacja 17
16. Niels-Kristian Iversen   Dania 9

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 13 26 148
 2. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 13 21 63
 3. Betard Sparta Wrocław 12 18 74
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  12 17 14
 5. Get Well Toruń 12 13 -39
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 12 8 -106
 7. Grupa Azoty Unia Tarnów 12 8 -98
 8. Falubaz Zielona Góra 12 7 -56

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 pawlicki pi1Piotr Pawlicki

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 12 25 197
 2. Car Gwarant Start Gniezno 12 20 73
 3. Lokomotiv Daugavpils 12 19 8
 4. ROW Rybnik 12 17 150
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 36
 6. Orzeł Łódź 11 9 -15
 7. Euro Finannce Polonia Piła  11 4 -144
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 11 3 -304

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 11 26 178
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  11 24 140
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 11 13 15
 4. OK Kolejarz Opole 10 9 -37
 5. Iveston PSŻ Poznań 10 8 -60
 6. Polonia Bydgoszcz 11 8 -132
 7. KSM Krosno 10 2 -104

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Swindon Robins 19 32 +21
 2. Poole Pirates 17 31 +90
 3. Somerset Rebels 15 31 -4
 4. King's Lynn Stars 16 31 -14
 5. Wolverhampton Wolves 16 28 +24
 6. Belle Vue Aces 16 23 +25
 7. Leicester Lions 17 17 -142
 8. Rye House Rockets (wycofało się z rogrywek) - - -

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 14 33 +44
 2. Lakeside Hammers 14 32 +129
 3. Glasgow Tigers 14 27 +35
 4. Ipswich Witches 13 23 +28
 5. Berwick Bandits 14 22 +14
 6. Edinburgh Monarchs 11 20 +60
 7. Workington Comets 10 20 +23
 8. Scunthorpe Scorpions 15 20 -51
 9. Newcastle Diamonds 11 14 -19
 10. Redcar Bears 16 14 -207
11. Sheffield Tigers 14 13 -56

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2017 lambert r1

Swindon Robins

Robert Lambert

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malila 12 22 +102
 2. Smederna Eskilstuna 12 20 +94
 3. Rospiggarna Hallstavik 12 19 +79
 4. Elit Vetlanda 12 18 +37
 5. Indianerna Kumla 12 14 -71
 6. Lejonen Gislaved 12 10 -32
 7. Vastervik Speedway 12 10 -82
 8. Masarna Avesta 12 3 -127

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Fredrik Lindgren

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Fjelsted 9 14 388
 2. Slangerup 9 14 378
 3. Region Varde 8 14 352
 4. Grindsted 9 12 393
 5. Holstebro 8 9 337
 6. Holsted 8 7 335
 7. Esbjerg 9 3 355
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 2/4

 1. Jarosław Hampel   Polska 25
 2. Leon Madsen   Dania 22
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
20
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 20
 5. Kai Huckenbeck   Niemcy 20
 6. Peter Kildemand   Dania 18
 7. Emil Sajfutdinow
  Rosja
17
 8. Vaclav Milik
  Czechy
16
 9. Krzysztof Kasprzak   Polska 14
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
13
11. Andreas Jonsson   Szwecja
13
12. Antonio Lindback   Szwecja 13
13. Piotr Pawlicki   Polska 12
14. Andrzej Lebiediew   Łotwa
10
15. Kevin Woelbert   Niemcy 8
16.  Adrian Gała
  Polska
5

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ 2/3

 1. Maksym Drabik   Polska 41
 2. Bartosz Smektała   Polska 35
 3. Robert Lambert   W. Brytania 30
 4. Dominik Kubera   Polska 25
 5. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 6. Andreas Lyager   Dania 17
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 16
 8. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
 9. Joel King   Szwecja 14
10. Daniel Kaczmarek   Polska 13
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
14. Nick Skorja   Słowenia 8
15. Artjoms Trofimovs   Łotwa 5
16. Filip Hajek   Czechy 1

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl