W Tarnowie rusza sprzedaż karnetów. Dodatkowy rabat dla wiernych kibiców

TarnowChoć w kalendarzu mamy już połowę marca, to w Tarnowie dopiero teraz rusza sprzedaż karnetów na sezon 2023. Tak późne rozpoczęcie dystrybucji całorocznych wejściówek ma związek z opóźniającą się decyzją klubu z Piły w sprawie przystąpienia do tegorocznych rozgrywek. Ceny karnetów na zawody w Jaskółczym Gnieździe wahają się od 100 do 320 złotych. Dla wybranych przygotowano rabaty. 

Karnety na wszystkie zawody żużlowe rozgrywane na Stadionie Miejskim w Tarnowie z wyłączeniem fazy Play-Off 2. Ligi Żużlowej nabywać można od środy 15 marca w siedzibie klubu. Całoroczne wejściówki sprzedawane będą w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 8:00 – 15:00. Ponadto we wtorek 21 i 28 marca oraz 4 kwietnia sprzedaż prowadzona będzie od 10:00 do 18:00.

Ceny karnetów na sezon 2023:

TRYBUNA “0” – 320 zł*,
TRYBUNA – 200 zł,
NORMALNY na wiraż – 150 zł,
ULGOWY na wiraż – 100 zł,
JUNIOR – 5 zł**.

* Karnet w cenie 320 zł oferuje miejsce na trybunie „0” oraz jednorazowy voucher na program zawodów oraz voucher gastronomiczny na kiełbasę z grilla do wykorzystania w chacie grillowej podczas dowolnych zawodów.
 
** Koszt karnetu to koszt produkcji karty karnetowej. Karnet Junior przeznaczony jest dla dzieci do lat 7. Możliwość zakupienia tylko z karnetem osoby dorosłej (opiekuna).
 
 
Dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022 przygotowano rabat w wysokości 5%. Obowiązuje on po okazaniu całorocznej wejściówki na sezon 2022.

 

Ceny pojedynczych biletów w sezonie 2023:

Trybuna “0” - 60 zł
Trybuna - 40 zł
Normalny - 30 zł
Ulgowy - 20 zł

Bilet i karnet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25 roku życia (rocznik 1998) za okazaniem odpowiedniego dokumentu poświadczającego do ulg (odpowiedni dokument uprawniający do ulg będzie weryfikowany podczas zakupu oraz podczas wejścia na stadion).
 
Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny po wcześniejszym pobraniu biletu zerowego w kasie przed zawodami.
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: unia.tarnow.pl
Maciej Uszko's Avatar

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf