Bartosz Zmarzlik nowym liderem

 top20Wszyscy zawodnicy mają już za sobą ligowy występ. Tak jak się spodziewaliśmy zawodnicy z Lublina i Wrocławia po swoich pierwszych meczach mocno zaznaczyli swoją obecność w klasyfikacji najlepszych ekstraligowców TOP 20.   

 

poz
ZAWODNIK
KLUB
ŚREDNIA
PKT
BON
BIEGI
ZW
%ZW
1Bartosz ZmarzlikLublin3,00015055100%
2Tai WoffindenWrocław2,6001215360%
3Robert LambertToruń2,6001125240%
4Nicki PedersenGrudziądz2,58331012867%
5Janusz KołodziejLeszno2,54526211545%
6Szymon WoźniakGorzów2,40021310440%
7Artem LagutaWrocław2,4001115240%
8Emil SayfutdinovToruń2,4001115120%
9Maciej JanowskiWrocław2,4001025120%
10Leon MadsenCzęstochowa2,36424211436%
11Anders ThomsenGorzów2,30020310550%
12Daniel BewleyWrocław2,2001105360%
13Dominik KuberaLublin2,2001015120%
14Mikkel MichelsenCzęstochowa2,18222211436%
15Jason DoyleKrosno2,0001005240%
16Patryk DudekToruń2,000915240%
17Jack HolderLublin2,000915120%
18Martin VaculikGorzów1,90920111327%
19Maksym DrabikCzęstochowa1,90918311327%
20Oskar FajferGorzów1,90017210330%

źródło:gurustats.pl

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf