Nicki Pedersen pierwszym liderem

top20Nie odbył się jeden mecz w PGE Ekstralidze, który mógł wnieść do klasyfikacji spore zmiany ale mimo to publikujemy pierwsze zestawienie TOP 20 najlepszych zawodników ekstraligowych w sezonie 2023. Na fotelu lidera zasiadł niepokonany w 6 biegach Duńczyk Nicki Pedersen.

 

pozzawodnik
klub
średnia
pkt
bon
biegi
zwycięstwa
% zwycięstw
1Nicki PedersenGrudziądz3,00018066100%
2Leon MadsenCzęstochowa2,6001305360%
3Robert LambertToruń2,6001125240%
4Janusz KołodziejLeszno2,6001125240%
5Emil SajfutdinowToruń2,4001115120%
6Grzegorz ZengotaLeszno2,2001015240%
7Maksym DrabikCzęstochowa2,200925120%
8Martin VaculikGorzów2,0001116233%
9Jason DoyleKrosno2,0001005240%
10Patryk DudekToruń2,000915240%
11Szymon WoźniakGorzów2,000825120%
12Mikkel MichelsenCzęstochowa2,000825120%
13Andrzej LebiediewKrosno1,800905240%
14Oskar FajferGorzów1,800905240%
15Max FrickeGrudziądz1,800815000%
16Gleb CzugunowGrudziądz1,800815120%
17Bartosz SmektałaLeszno1,800725000%
18Vaclav MilikKrosno1,800725120%
19Anders ThomsenGorzów1,800725120%
20Krzysztof SadurskiKrosno1,667503000%

źródło:gurustats.pl

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf