Zmarzlik liderem przed Sajfutdinowem i Madsenem

top20Bartosz Zmarzlik nie oddaje fotela lidera klasyfikacji TOP 20 najskuteczniejszych zawodników ekstraligowych. Za jego plecami są Emil Sajfutdinow i Leon Madsen. Czołową dwudziestkę zamyka Mateusz Cierniak

lpzawodnik
klub
średnia
pkt
bon
biegi
3
%ZW
1Bartosz ZmarzlikLublin2,6671413544074%
2Emil SajfutdinowToruń2,5331484603660%
3Leon MadsenCzęstochowa2,40412710572646%
4Artem ŁagutaWrocław2,35311010512651%
5Janusz KołodziejLeszno2,267966452147%
6Anders ThomsenGorzów2,2501215562850%
7Martin VaculikGorzów2,2071208582441%
8Daniel BewleyWrocław2,1571028512039%
9Szymon WoźniakGorzów2,1379613511529%
10Dominik KuberaLublin2,12546524833%
11Mikkel MichelsenCzęstochowa2,1211149582340%
12Nicki PedersenGrudziądz2,1021003492143%
13Maciej JanowskiWrocław2,059978511733%
14Fredrik LindgrenLublin2,0198920541120%
15Jason DoyleKrosno2,0171136592034%
16Max FrickeGrudziądz2,0001026541935%
17Jack HolderLublin2,0009610531732%
18Maksym DrabikCzęstochowa1,981989541935%
19Tai WoffindenWrocław1,9808215491429%
20Mateusz CierniakLublin1,9337512451533%
źródło:gurustats.pl
Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf