WTS o stanie zdrowia swoich zawodników

Wroclaw WTSWrocławskie Towarzystwo Sportowe w swoich mediach społecznościowych poinformowało o stanie zdrowia kontuzjowanych ostatnio zawodników. Jak zaznaczono trwa walka z czasem. Pierwszy mecz finałowy DMP 2023 zaplanowano na niedzielę 17 września.
 
Maciej Janowski przeszedł zabieg w obrębie stawu skokowego prawej nogi w poznańskiej klinice Rehasport. Charles Wright w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu przeszedł zabieg zespolenie obojczyka. Ma też złamane 4 żebra. Dziękujemy prof. dr hab. Pawłowi Reichertowi i całemu zespołowi szpitala. Tai Woffinden od kilku dni przechodzi bardzo intensywną rehabilitację po operacji ręki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego.
 
 
Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf