Współpraca

Redakcja SPEEDWAY.info.pl to zespół pasjonatów sportu żużlowego. Opisujemy i fotografujemy naszą ulubioną dyscyplinę od 2000 roku i jesteśmy dumni, że tworzymy najstarszy wortal żużlowy w Polsce! Naszej pasji nie przyświeca mamona dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do nas! Pisząc i fotografując w redakcji SPEEDWAY.info.pl możesz przeżyć znacznie więcej niż tylko emocje biernego oglądania zawodów. Jesteśmy otwarci na prawdziwych kibiców! Damy Ci szansę przeżyć wielką przygodę z Twoją ulubioną dyscypliną sportu na zupełnie innej, nieznanej płaszczyźnie czyli dziennikarskiej! Pomóż nam informować innych kibiców o tym co się dzieje w speedway'u polskim i światowym a jak masz swoje zdanie na tematy żużlowe podziel się nim na naszych łamach.

Mimo, że wydawnictwo jest sędziwe to nieustanne zmiany kadrowe powodują, że tworzą je ludzie młodzi z pasją i energią. Dołącz do nich. Spróbuj i Ty! Najtrudniejszy tylko pierwszy krok czyli podjęcie decyzji.

Jeżeli chcesz wesprzeć nas i naszą ideę działania a przy tym:

- poprawne pisanie oraz obsługa komputera nie sprawiają Ci kłopotów,
- jesteś osobą odpowiedzialną,
- masz ukończone 18 lat,

spróbuj sił w naszej redakcji. Pieniądze to nie wszystko ! 

Możesz się sprawdzić w roli korespondenta czyli "prasowego opiekuna" konkretnego klubu, felietonisty czy komentatora lig polskich i zagranicznych, a także fotoreportera. Zapraszamy i czekamy na zgłoszenia wraz z próbnym tekstem (relacja z zawodów, felieton, artykuł) lub kilkoma zdjęciami (w przypadku fotoreportera) pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pomagamy wdrożyć się w nowe role a dla najlepszych zabiegamy o akredytacje prasowe na zawody żużlowe.

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf