Informacje dotyczące sparingów FOGO Unii Leszno z ENEA Falubazem Zielona Góra

Zielona GoraLesznoW najbliższy wtorek (21.03) ENEA Falubaz Zielona Góra rozegra swój pierwszy sparing w tym sezonie z FOGO Unią Leszno. Początek ścigania został zaplanowany na godz. 16:30. Natomiast rewanż na stadionie w Lesznie zostanie rozegrany w czwartek (23.03) o godz. 15:30. Falubaz TV po sparingu na swoim kanale YouTube opublikuje zapis wideo z zawodów. 

Awizowane składy

ENEA Falubaz Zielona Góra:
9. Przemysław Pawlicki
10. Luke Becker
11. Rohan Tungate
12. Krzysztof Buczkowski
13. Rasmus Jensen
14. Dawid Rempała
15. Michał Curzytek
16. Fabian Ragus
R1. Kacper Rychliński
R2. Filip Frącewicz 

FOGO Unia Leszno
1. Bartosz Smektała
2. Jaimon Lidsey
3. Antoni Mencel
4. Janusz Kołodziej
5. Grzegorz Zengota
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

Natomiast mecz rewanżowy odbędzie się w czwartek, gdzie wówczas FOGO Unia Leszno zmierzy się z ENEA Falubazem Zielona Góra. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 15:30. Awizowane składy obu drużyn poznamy w najbliższą środę. Bilety w cenie 10 zł dotyczą szkół średnich, kobiet oraz mężczyzn. Dzieci do ostatniej szkoły podstawowej wchodzą za darmo na stadion w Lesznie. Karnetowcy oraz posiadacze złotych kart wchodzą po ich okazaniu. Bilety do nabycia w klubowym sklepie w Galerii Leszno w dniu zawodów od godz. 12:00 oraz w kasach biletowych od godz. 14:30. Wejście bramami: 1, 9, 14 – na bramach będą rozdawane rozkładówki z programem zawodów. Na zawody obowiązuje skrócona procedura akredytacyjna: Lista i opaski do odbioru w księgowości Klubu. Unia Leszno TV przeprowadzi transmisję z tegorocznych sparingów w systemie PPV – dostęp do relacji LIVE – 12 zł. Niedzielny 73. Memoriał Alfreda Smoczyka będzie również transmitowany w systemie PPV – koszt transmisji 15 zł. Linki do transmisji będą podawane w dniu zawodów. Cała kwota uzbierana z transmisji zostanie przeznaczona na zakup sprzętu i akcesoriów dla szerokiej grupy adeptów szkółki żużlowej Unii Leszno.

Źródło: unia.leszno.pl

Martyna Olejnik's Avatar

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf