Michał Curzytek w Zielonej Górze

Zielona GoraMichał Curzytek dołączył do drużyny Stelmet Falubazu Zielona Góra. Został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław i jest to jego ostatni rok startów jako młodzieżowiec.

- Chcę dać z siebie 100% i stać się mocnym punktem zielonogórskiej drużyny. Przez ostatnie lata ciężko było mi udowodnić swoją wartość. Ten ruch podziała na mnie z pewnością bardzo motywacyjnie. Liczę na wsparcie nie tylko ze strony kolegów z zespołu, ale również kibiców. Do sezonu podchodzę ze spokojem i nowymi celami. W grę wchodziły jeszcze inne opcje i rozmawiałem z innymi ośrodkami. Jednak podjąłem taką decyzję, bo od samego początku rozmowy z klubem z Zielonej Góry przebiegały bardzo dobrze i niezwykle profesjonalnie - skomentował młody żużlowiec.

- Jesteśmy świadomi tego, że potrzebujemy wzmocnić naszą formację młodzieżową, dlatego cieszę się, że tak doświadczony junior dołącza do naszej drużyny. Michał Curzytek w minionym sezonie bardzo dobrze prezentował się w rozgrywkach DMPJ, był ważnym ogniwem zespołu w lidze U24. To ambitny zawodnik, który ma coś do udowodnienia. My zrobimy wszystko, aby mu w tym pomóc - podsumował dyrektor sportowy zielonogórskiego klubu Piotr Protasiewicz.

źródło: zuzel.falubaz.com

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf