Prezentacja Wilków Krosno 21 grudnia

IMG 3444

W przyszły piątek 21 grudnia 2018 roku o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza przy ul.Kolejowej 1 w Krośnie odbędzie się prezentacja nowej drużyny żużlowej – Wilki Krosno. Na scenie RCKP pokażą się m.in. zawodnicy którzy będą emocjonować kibiców z całego Podkarpacia w nowym sezonie.
Złożona zarówno z polskich jak i zagranicznych zawodników “wataha Wilków” dowodzona przez trenera Janusza Ślączkę wraz z adeptami zostanie oficjalnie zaprezentowana przed krośnieńską publicznością. Będą wychowankowie klubu, którzy kiedyś startowali na torze przy Legionów oraz sponsorzy i partnerzy klubu, a także władze miasta. Nie zabraknie gościa specjalnego imprezy, który w przeszłości był ważnym ogniwem krośnieńskiej drużyny żużlowej.

Dzięki przychylności dyrektor RCKP Doroty Cząstki w piątkowy przedświąteczny wieczór zapowiada się sportowo-kulturalna uczta. Zawodnicy Wilków opowiedzą o swoich planach i o wrażeniach po pierwszych chwilach pobytu w Krośnie. Będę też czekać na nich niespodzianki, a dla wszystkich przybyłych zaśpiewa bijący rekordy popularności w Internecie i pochodzący z Podkarpacia Rompey. Będzie można posłuchać m.in. znanego hitu „Passerati”, a wszystko dzięki firmie LO-STARK, czyli certyfikowanej stacji demontażu i sprzedaży części używanych do samochodów z Miejsca Piastowego.

Na miejscu, już od godziny 17:00 będzie można nabyć karnety na sezon 2019 oraz klubowe gadżety. Dostępne będą m.in. szaliki, koszulki, czapki czy kubki z wizerunkami naszych żużlowców. To będą doskonałe prezenty na święta! Każdy kto zakupi karnet – wcześniej przez Internet na kupbilet.pl lub na miejscu w RCKP będzie mógł liczyć na specjalną niespodziankę! Po części oficjalnej przewidujemy sesję autografów na klubowych gadżetach oraz zdjęcia z zawodnikami.

Cennik karnetów w Krośnie na sezon 2019:

– Karnet trybuna kryta - 160 zł – pozwala zająć miejsce siedzące na zadaszonej trybunie przy prostej startowej

– Karnet normalny - 120 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych zlokalizowanych na prostej przeciwległej do startowej i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru

– Karnet ulgowy - 75 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru. Karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1994 roku i później), emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji.

– Karnet VIP - 300 zł – wjazd na stadion samochodem, wejście do parku maszyn do półtorej godziny przed meczem, udział w specjalnych spotkaniach organizowanych przez klub w strefie VIP.

*Obowiązujące obecnie ceny zostały wprowadzone w ramach świątecznej promocji. W styczniu ceny karnetów mogą wzrosnąć.


Bezpłatne wejściówki na prezentację można odbierać w kasach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza przy ulicy Kolejowej 1 w Krośnie:

– piątek (14.12.2018) w godz. 10.00 – 17.30
– sobota (15.12.2018) w godz. 10.00 – 14.00
– oraz od poniedziałku do czwartku (17.12 – 20.12.2018) w godz. 10.00 – 17.30.

Ze względów organizacyjnych jedna osoba można pobrać maksymalnie 5 wejściówek.

UWAGA: z racji numerowanych miejsc liczba wejściówek jest ograniczona. 

źródło: wilkikrosno.pl

Katarzyna Biskup